دسته‌بندی مطالب

آخرین مطالب

لوگو قوتر

موسسه مهاجرتی دکتر مهرآیین مخبری

لوکیشن

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه،  طبقه ۹، واحد ۲

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ + 6 روش برای دریافت آن

آخرین بروزرسانی: 5 آذر 1402

برای ورود به کانادا و دریافت ویزای آن روش های مختلفی وجود دارند که می توانید مطابق با شرایط خودتان، هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و برای دریافت اقامت دائم تلاش کنید. اکثر مردم در مورد ویزای توریستی کانادا و ویزای تحصیلی کانادا اطلاعات دارند، ولی آیا می دانید ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ همانطور که از نام این ویزا مشخص است به افرادی که دارای شرایط سرمایه گذاری در کانادا هستند، داده می شود. پروسه دریافت ویزای سرمایه گذاری معمولا بدین شکل است که یک سرمایه گذار ایده خود را به کشور کانادا ارسال می کند و در صورتی که سرمایه گذاری او مورد تایید واقع شود، یک ویزای کوتاه مدت به او اختصاص داده خواهد شد. در ادامه مقاله قصد داریم بیشتر شما را با جزئیات دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا آشنا کنیم. پس اگر نمی دانید که ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ و باید برای دریافت آن چه کاری انجام دهید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

همانطور که از نام ویزای سرمایه گذاری کانادا مشخص است، این ویزا با سرمایه گذاری در کانادا به افراد داده می شود. افرادی که بودجه مناسبی برای سرمایه گذاری در کانادا دارند و در عین حال نیاز به دریافت اقامت و ویزای کانادا را دارند، می توانند بدون هیچ معطلی و فقط با ارائه طرح سرمایه گذاری خود به کشور کانادا، ویزای موقت سرمایه گذاری در کانادا را دریافت کنند و در صورت داشتن شرایط مناسب اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا کنند.

این ویزا می تواند مزایای زیادی را برای دارندگان خود فراهم آورد. به خصوص اگر اهداف بلند مدت در کانادا دارید، ویزای سرمایه گذاری یکی از بهترین ویزاها برای شما خواهد بود. فقط کافیست که با نحوه دریافت این ویزا و همچنین روش های مختلف سرمایه گذاری در کانادا آشنا شوید.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

قبل از آنکه بخواهیم بگوییم مزیت های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ باید بدانیم که آیا سرمایه گذاری در کانادا می تواند برای ما سود داشته باشد؟ کشور کانادا یکی از کشورهایی است که به دلیل داشتن نرخ اشتغال بالا و امنیت اقتصادی مناسب، می تواند برای سرمایه گذاران موقعیت عالی را فراهم کند. اگر در کانادا سرمایه گذاری کنید، علاوه بر اینکه سود مناسب و قابل قبولی را از پروسه سرمایه گذاری در کانادا بدست می آورید، می توانید اقامت دائم خودتان را نیز برای مهاجرت به کانادا دریافت کنید.

از طرف دیگر کشور کانادا عضو اتحادیه های جهانی است و امکان دسترسی به بازار آزاد در آن فراهم شده است. علاوه بر این موضوع قوانین تسهیل شده تجاری می توانند فرصت عالی را برای شما جهت سرمایه گذاری در کانادا به وجود آورند.

مزایای ویزای سرمایه گذاری کانادا

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا فرصت خوبی برای شروع کسب و کار خودتان در کانادا خواهید داشت. به همین خاطر اگر فرصت دریافت این نوع ویزا را دارید، می توانید با توجه به مزایای زیر و مزایای سرمایه گذاری در کانادا، اقدام به دریافت این نوع ویزا کنید.

 • با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید در سریع ترین زمان ممکن به این کشور سفر کنید.
 • کارآفرینان و مدیران می توانند پس از ورود به کانادا با این ویزا کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.
 • هزینه ای که برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا پرداخت می کنید، در واقع هزینه بر باد رفته نیست و سرمایه شما می باشد.
 • در صورتی که طرح سرمایه گذاری به صورت اصولی اجرا شود، متقاضی و حتی اعضای خانواده او نیز می توانند اقامت دائم را دریافت کنند.
 • امکان دریافت کمک های دولتی از سوی کانادا و وام های بانکی برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار وجود دارد.

معایب دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

اگرچه دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می تواند یک فرصت عالی برای ورود به کشور کانادا باشد. اما دریافت این ویزا یک سری معایب نیز دارد که در ادامه مقاله قصد داریم در مورد آن ها صحبت کنیم.

 • برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا باید دو مرحله را طی کنید که اولین مرحله مربوط به بررسی استانی و دومین مرحله مربوط به بررسی دولت فدرال آمریکا است.
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا مستقیما به اقامت دائم منجر نخواهد شد. بلکه شما می بایست در ابتدا ویزای کار دریافت کنید. سپس با ایجاد کسب و کار در کانادا می توانید اقامت دائم را در کشور ایران خودتان و خانواده خود دریافت کنید.
 • دریافت اقامت دائم در کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری دارای پروسه طولانی تری نسبت به سایر روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری است.

انواع روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، باید از روش سرمایه گذاری مناسب استفاده کنید تا بتوانید از مزایای سرمایه گذاری در کانادا بهره مند شوید. در ادامه روش های سرمایه گذاری که برای دریافت این نوع ویزا وجود دارند را توضیح می دهیم. اما توجه داشته باشید که هر یک از این روش ها شرایط خاص خودشان را دارند. بنابراین، اگر قصد سرمایه گذاری از طریق هر یک از روش های توضیح داده شده را دارید، بهتر است که شرایط مربوط به هر کدام را با دقت بررسی کنید. با ما همراه باشید تا متوجه شوید انواع روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

1.     سرمایه گذاری استانی (PNP)

اولین روش که برای اخذ اقامت دائم کشور کانادا نیز کاربرد دارد، دریافت ویزای سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری استانی است. چندین استان در کشور آمریکا این برنامه را اجرا می کنند. شرایط هر کدام از این استان ها نیز متفاوت است. باید به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از استان های کانادا هر ساله با توجه به نیاز خود، برنامه سرمایه گذاری پیشنهاد می کنند. به همین خاطر ممکن است در هر سال برنامه سرمایه گذاری استانی در کانادا متفاوت باشد.

2.     سرمایه گذاری از طریق استارتاپ

روش دیگری که باز هم منجر به اقامت دائم در کانادا می شود، سرمایه گذاری از طریق استارتاپ است. این روش به شما این امکان را می دهد تا ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید و در نهایت یک پروژه ناب در کانادا راه اندازی کنید. برای سرمایه گذاری از طریق استارتاپ باید ایده های نو داشته باشید. البته این ایده ها باید بتوانند به رشد اقتصادی کانادا کمک کنند. در حال حاضر اکثر استارتاپ هایی که محبوبیت بالایی در میان دولت کانادا پیدا کرده اند، مربوط به تکنولوژی هستند. بنابراین، اگر ایده های جدیدی در این زمینه دارید، فرصت دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را از دست ندهید.

3.     سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

فرقی نمی کند که قرار است چه نوع شرکتی را در کانادا راه اندازی کنید. هر کسب و کاری از جمله قنادی، تعمیرگاه خودرو، برنامه نویسی، تولید محتوا، شرکت های تخصصی مهاجرتی و … می توانند برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا مورد توجه قرار گیرند. اگر در ایران کسب و کار فعالی دارید، می توانید برای گسترش کسب و کار خودتان، همان کسب و کار را در کانادا راه اندازی کنید. در این صورت ویزای سرمایه گذاری کانادا نیز به شما ارائه خواهد شد.

4.     سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس

در کشور کانادا بیزینس و کسب و کارهای آماده ای وجود دارند که فقط برای شروع فعالیت خودشان نیاز به یک سرمایه گذار دارند. اگر بودجه کافی برای سرمایه گذاری از این طریق را دارید، نیازی نیست که دردسرهای روش های دیگر را تحمل کنید. برای خرید بیزینس در کانادا باید حداقل 100 هزار دلار سرمایه داشته باشید. در این صورت شما یک کسب و کار آماده خواهید داشت که شما را به دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می رساند.

5.     سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا فقط از طریق روش های ذکر شده نیست. اگر هنرمند یا ورزشکار هستید، می توانید برای مهاجرت به کانادا ویزای سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی را دریافت کنید. افرادی که دارای حداقل 2 سال سابقه حرفه ای در مشاغل فرهنگی و هنری هستند. یا اینکه در برنامه های ورزشی و فرهنگی و هنری کانادا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند، می توانند سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی را امتحان کنند.

6.     سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

دولت کانادا بسیار به افرادی که می توانند در کشور خودش کارآفرینی کنند، علاقه مند است. اگر فرصت و ایده کارآفرینی در کانادا دارید، می توانید برای ایجاد اشتغال و رشد و توسعه اقتصادی کانادا ایده های ناب خود را به دولت اعلام کنید. سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی به شما این امکان را می دهد تا حمایت های مادی و معنوی را از این کشور دریافت کنید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست

دریافت اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری

یکی از مهم ترین مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، امکان دریافت اقامت دائم به واسطه آن است. اگر بتواند سرمایه گذاری اصولی در کانادا داشته باشید و کسب و کار نوآورانه خودتان را ایجاد کنید، می توانید برای اخذ اقامت دائم در کانادا نیز اقدام کنید. برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری می بایست حداقل به مدت 730 روز در یک دوره 5 ساله در خاک کانادا اقامت داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

مورد دیگری که باید برای دریافت اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری به آن توجه داشته باشید این است که دریافت اقامت دائم آمریکا از طریق سرمایه گذاری استارتاپ و سرمایه گذاری استانی امکان پذیر است. بنابراین، سایر روش های سرمایه گذاری به احتمال زیاد منجر به اقامت دائم در کانادا نخواهند شد. مگر اینکه در سال های آینده شرایط آن ها متفاوت شود.

بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

حال که با انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا برای دریافت ویزا آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا چیست؟ به طور کلی برای انتخاب بهترین روش باید شرایط متقاضی دریافت ویزا مورد بررسی قرار گیرد. چرا که هر یک از این روش ها مناسب شرایط خاصی هستند.

در ادامه برای راهنمایی شما عزیزان، بهترین روش های سرمایه گذاری را مطابق با شرایط متفاوت به شما توضیح می دهیم. اما در نهایت تصمیم گیری برای انتخاب بهترین روش جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا با شما است.

 • در صورتی که طرح تجاری و ایده نو دارید که می تواند اقتصاد کانادا را بهبود ببخشد، بهتر است که از طریق سرمایه گذاری با استارتاپ ویزای سرمایه گذاری را دریافت کنید.
 • اگر صاحب یک کسب و کار هستید و سابقه مدیریت در ایران را دارید، می توانید با روش سرمایه گذاری استانی ویزای کانادا را دریافت کنید.
 • در صورتی که در ایران شرکت داشته اید و صاحب یک کسب و کار هستید، می توانید برای سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت اقدام کنید.
 • افرادی که تمکن مالی خوبی دارند و می توانند یک کسب و کار آماده را در کانادا بخرند، نیازی نیست فرصت خود را برای راه اندازی یک کسب و کار هدر دهند. این دسته از افراد می توانند سرمایه گذاری از طریق خرید بیزنس را امتحان کنند.
 • در صورتی که کارآفرین هستید و می توانید برای حداقل 1 تا چند نفر در کانادا اشتغال ایجاد کنید، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی بهترین فرصت برای شما خواهد بود.
 • اگر هنرمند حرفه ای هستید یا اینکه چندین سال است ورزش حرفه ای انجام می دهید، می توانید از روش سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی کمک بگیرید و ویزای سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید.

مشاوره ویزای سرمایه گذاری کانادا

انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به حدی که پیشنهاد می کنیم افراد حتما با توجه به میزان سرمایه خودشان و شرایطی که دارند، اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا کنند. البته هر یک از روش هایی که در این مقاله توضیح دادیم دارای شرایط و محدودیت های خاصی هستند که فقط مشاورین متخصص در این زمینه می توانند با تسلطی که روی این موضوع دارند، اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا کنند.

برای ورود به کانادا و دریافت ویزای آن روش های مختلفی وجود دارند که می توانید مطابق با شرایط خودتان، هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و برای دریافت اقامت دائم تلاش کنید. اکثر مردم در مورد ویزای توریستی و تحصیلی کانادا اطلاعات دارند، ولی آیا می دانید ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ همانطور که از نام این ویزا مشخص است به افرادی که دارای شرایط سرمایه گذاری در کانادا هستند، داده می شود. پروسه دریافت ویزای سرمایه گذاری معمولا بدین شکل است که یک سرمایه گذار ایده خود را به کشور کانادا ارسال می کند و در صورتی که سرمایه گذاری او مورد تایید واقع شود، یک ویزای کوتاه مدت به او اختصاص داده خواهد شد. در ادامه مقاله قصد داریم بیشتر شما را با جزئیات دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا آشنا کنیم. پس اگر نمی دانید که ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ و باید برای دریافت آن چه کاری انجام دهید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

همانطور که از نام ویزای سرمایه گذاری کانادا مشخص است، این ویزا با سرمایه گذاری در کانادا به افراد داده می شود. افرادی که بودجه مناسبی برای سرمایه گذاری در کانادا دارند و در عین حال نیاز به دریافت اقامت و ویزای کانادا را دارند، می توانند بدون هیچ معطلی و فقط با ارائه طرح سرمایه گذاری خود به کشور کانادا، ویزای موقت سرمایه گذاری در کانادا را دریافت کنند و در صورت داشتن شرایط مناسب اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا کنند.

این ویزا می تواند مزایای زیادی را برای دارندگان خود فراهم آورد. به خصوص اگر اهداف بلند مدت در کانادا دارید، ویزای سرمایه گذاری یکی از بهترین ویزاها برای شما خواهد بود. فقط کافیست که با نحوه دریافت این ویزا و همچنین روش های مختلف سرمایه گذاری در کانادا آشنا شوید.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

قبل از آنکه بخواهیم بگوییم مزیت های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟ باید بدانیم که آیا سرمایه گذاری در کانادا می تواند برای ما سود داشته باشد؟ کشور کانادا یکی از کشورهایی است که به دلیل داشتن نرخ اشتغال بالا و امنیت اقتصادی مناسب، می تواند برای سرمایه گذاران موقعیت عالی را فراهم کند. اگر در کانادا سرمایه گذاری کنید، علاوه بر اینکه سود مناسب و قابل قبولی را از پروسه سرمایه گذاری در آمریکا بدست می آورید، می توانید اقامت دائم خودتان را نیز برای مهاجرت به کانادا دریافت کنید.

از طرف دیگر کشور کانادا عضو اتحادیه های جهانی است و امکان دسترسی به بازار آزاد در آن فراهم شده است. علاوه بر این موضوع قوانین تسهیل شده تجاری می توانند فرصت عالی را برای شما جهت سرمایه گذاری در کانادا به وجود آورند.

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا فرصت خوبی برای شروع کسب و کار خودتان در کانادا خواهید داشت. به همین خاطر اگر فرصت دریافت این نوع ویزا را دارید، می توانید با توجه به مزایای زیر و مزایای سرمایه گذاری در کانادا، اقدام به دریافت این نوع ویزا کنید.

 • با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید در سریع ترین زمان ممکن به این کشور سفر کنید.
 • کارآفرینان و مدیران می توانند پس از ورود به کانادا با این ویزا کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.
 • هزینه ای که برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا پرداخت می کنید، در واقع هزینه بر باد رفته نیست و سرمایه شما می باشد.
 • در صورتی که طرح سرمایه گذاری به صورت اصولی اجرا شود، متقاضی و حتی اعضای خانواده او نیز می توانند اقامت دائم را دریافت کنند.
 • امکان دریافت کمک های دولتی از سوی کانادا و وام های بانکی برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار وجود دارد.

معایب دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

اگرچه دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می تواند یک فرصت عالی برای ورود به کشور کانادا باشد. اما دریافت این ویزا یک سری معایب نیز دارد که در ادامه مقاله قصد داریم در مورد آن ها صحبت کنیم.

 • برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا باید دو مرحله را طی کنید که اولین مرحله مربوط به بررسی استانی و دومین مرحله مربوط به بررسی دولت فدرال آمریکا است.
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا مستقیما به اقامت دائم منجر نخواهد شد. بلکه شما می بایست در ابتدا ویزای کار دریافت کنید. سپس با ایجاد کسب و کار در کانادا می توانید اقامت دائم را در کشور ایران خودتان و خانواده خود دریافت کنید.
 • دریافت اقامت دائم در کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری دارای پروسه طولانی تری نسبت به سایر روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری است.

انواع روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، باید از روش سرمایه گذاری مناسب استفاده کنید تا بتوانید از مزایای سرمایه گذاری در کانادا بهره مند شوید. در ادامه روش های سرمایه گذاری که برای دریافت این نوع ویزا وجود دارند را توضیح می دهیم. اما توجه داشته باشید که هر یک از این روش ها شرایط خاص خودشان را دارند. بنابراین، اگر قصد سرمایه گذاری از طریق هر یک از روش های توضیح داده شده را دارید، بهتر است که شرایط مربوط به هر کدام را با دقت بررسی کنید. با ما همراه باشید تا متوجه شوید انواع روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

1.     سرمایه گذاری استانی (PNP)

اولین روش که برای اخذ اقامت دائم کشور کانادا نیز کاربرد دارد، دریافت ویزای سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری استانی است. چندین استان در کشور آمریکا این برنامه را اجرا می کنند. شرایط هر کدام از این استان ها نیز متفاوت است. باید به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از استان های کانادا هر ساله با توجه به نیاز خود، برنامه سرمایه گذاری پیشنهاد می کنند. به همین خاطر ممکن است در هر سال برنامه سرمایه گذاری استانی در کانادا متفاوت باشد.

2.     سرمایه گذاری از طریق استارتاپ

روش دیگری که باز هم منجر به اقامت دائم در کانادا می شود، سرمایه گذاری از طریق استارتاپ است. این روش به شما این امکان را می دهد تا ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید و در نهایت یک پروژه ناب در کانادا راه اندازی کنید. برای سرمایه گذاری از طریق استارتاپ باید ایده های نو داشته باشید. البته این ایده ها باید بتوانند به رشد اقتصادی کانادا کمک کنند. در حال حاضر اکثر استارتاپ هایی که محبوبیت بالایی در میان دولت کانادا پیدا کرده اند، مربوط به تکنولوژی هستند. بنابراین، اگر ایده های جدیدی در این زمینه دارید، فرصت دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را از دست ندهید.

3.     سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

فرقی نمی کند که قرار است چه نوع شرکتی را در کانادا راه اندازی کنید. هر کسب و کاری از جمله قنادی، تعمیرگاه خودرو، برنامه نویسی، تولید محتوا، شرکت های تخصصی مهاجرتی و … می توانند برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا مورد توجه قرار گیرند. اگر در ایران کسب و کار فعالی دارید، می توانید برای گسترش کسب و کار خودتان، همان کسب و کار را در کانادا راه اندازی کنید. در این صورت ویزای سرمایه گذاری کانادا نیز به شما ارائه خواهد شد.

4.     سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس

در کشور کانادا بیزینس و کسب و کارهای آماده ای وجود دارند که فقط برای شروع فعالیت خودشان نیاز به یک سرمایه گذار دارند. اگر بودجه کافی برای سرمایه گذاری از این طریق را دارید، نیازی نیست که دردسرهای روش های دیگر را تحمل کنید. برای خرید بیزینس در کانادا باید حداقل 100 هزار دلار سرمایه داشته باشید. در این صورت شما یک کسب و کار آماده خواهید داشت که شما را به دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می رساند.

5.     سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا فقط از طریق روش های ذکر شده نیست. اگر هنرمند یا ورزشکار هستید، می توانید برای مهاجرت به کانادا ویزای سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی را دریافت کنید. افرادی که دارای حداقل 2 سال سابقه حرفه ای در مشاغل فرهنگی و هنری هستند. یا اینکه در برنامه های ورزشی و فرهنگی و هنری کانادا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند، می توانند سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی را امتحان کنند.

6.     سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

دولت کانادا بسیار به افرادی که می توانند در کشور خودش کارآفرینی کنند، علاقه مند است. اگر فرصت و ایده کارآفرینی در کانادا دارید، می توانید برای ایجاد اشتغال و رشد و توسعه اقتصادی کانادا ایده های ناب خود را به دولت اعلام کنید. سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی به شما این امکان را می دهد تا حمایت های مادی و معنوی را از این کشور دریافت کنید.

دریافت اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری

دریافت اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری

یکی از مهم ترین مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، امکان دریافت اقامت دائم به واسطه آن است. اگر بتواند سرمایه گذاری اصولی در کانادا داشته باشید و کسب و کار نوآورانه خودتان را ایجاد کنید، می توانید برای اخذ اقامت دائم در کانادا نیز اقدام کنید. برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری می بایست حداقل به مدت 730 روز در یک دوره 5 ساله در خاک کانادا اقامت داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

مورد دیگری که باید برای دریافت اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری به آن توجه داشته باشید این است که دریافت اقامت دائم آمریکا از طریق سرمایه گذاری استارتاپ و سرمایه گذاری استانی امکان پذیر است. بنابراین، سایر روش های سرمایه گذاری به احتمال زیاد منجر به اقامت دائم در کانادا نخواهند شد. مگر اینکه در سال های آینده شرایط آن ها متفاوت شود.

بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا

بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

حال که با انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا برای دریافت ویزا آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا چیست؟ به طور کلی برای انتخاب بهترین روش باید شرایط متقاضی دریافت ویزا مورد بررسی قرار گیرد. چرا که هر یک از این روش ها مناسب شرایط خاصی هستند.

در ادامه برای راهنمایی شما عزیزان، بهترین روش های سرمایه گذاری را مطابق با شرایط متفاوت به شما توضیح می دهیم. اما در نهایت تصمیم گیری برای انتخاب بهترین روش جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا با شما است.

 • در صورتی که طرح تجاری و ایده نو دارید که می تواند اقتصاد کانادا را بهبود ببخشد، بهتر است که از طریق سرمایه گذاری با استارتاپ ویزای سرمایه گذاری را دریافت کنید.
 • اگر صاحب یک کسب و کار هستید و سابقه مدیریت در ایران را دارید، می توانید با روش سرمایه گذاری استانی ویزای کانادا را دریافت کنید.
 • در صورتی که در ایران شرکت داشته اید و صاحب یک کسب و کار هستید، می توانید برای سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت اقدام کنید.
 • افرادی که تمکن مالی خوبی دارند و می توانند یک کسب و کار آماده را در کانادا بخرند، نیازی نیست فرصت خود را برای راه اندازی یک کسب و کار هدر دهند. این دسته از افراد می توانند سرمایه گذاری از طریق خرید بیزنس را امتحان کنند.
 • در صورتی که کارآفرین هستید و می توانید برای حداقل 1 تا چند نفر در کانادا اشتغال ایجاد کنید، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی بهترین فرصت برای شما خواهد بود.
 • اگر هنرمند حرفه ای هستید یا اینکه چندین سال است ورزش حرفه ای انجام می دهید، می توانید از روش سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی کمک بگیرید و ویزای سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟

مشاوره ویزای سرمایه گذاری کانادا

انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به حدی که پیشنهاد می کنیم افراد حتما با توجه به میزان سرمایه خودشان و شرایطی که دارند، اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا کنند. البته هر یک از روش هایی که در این مقاله توضیح دادیم دارای شرایط و محدودیت های خاصی هستند که فقط مشاورین متخصص در این زمینه می توانند با تسلطی که روی این موضوع دارند، اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا کنند.

موسسه مهاجرتی دکتر مهرآیین مخبری با داشتن تیم متخصص و پرتلاش، به شما این امکان را می دهد تا بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب کنید. فقط کافیست برای انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما بکنند.

موسسه مهاجرتی دکتر مهرآیین مخبری با داشتن تیم متخصص و پرتلاش، به شما این امکان را می دهد تا بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب کنید. فقط کافیست برای انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما بکنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا