دسته‌بندی مطالب

آخرین مطالب

لوگو قوتر

موسسه مهاجرتی دکتر مهرآیین مخبری

لوکیشن

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه،  طبقه ۹، واحد ۲

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
Hidden

مهاجرت به ایتالیا

0
(0)

مهاجرت به ایتالیا دارای روش‌های مختلفی است که هریک از روش‌های آن دارای مزایای زیادی بوده و البته شرایط مخصوص به خود را نیز دارا هستند. زمانی که شما تصمیم به مهاجرت به این کشور می‌گیرید باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید که یکی از مهم‌ترین این فاکتورها مسئله روشی است که برای مهاجرت انتخاب می‌کنید. انتخاب یک روش درست به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بدون کمترین دردسر و در سریع‌ترین زمان ممکن به کشور ایتالیا مهاجرت کنید. فراموش نکنید که هریک از روش های مهاجرت به ایتالیا دارای مدارک موردنیاز مخصوص به خود نیز هستند که تهیه‌کردن این مدارک نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره مهاجرت به کشور ایتالیا صحبت کرده و اطلاعاتی را در خصوص مزایا و شرایط این کار در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که کشور ایتالیا را به‌عنوان مقصد نهایی خود برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید تا اطلاعات موردنیاز خود درباره این موضوع را به دست بیاورید.

شرایط مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا دارای شرایط خاصی است که بدون داشتن این شرایط معمولا اخذ ویزای این کشور بسیار سخت و دشوار خواهد بود. به همین علت نیز در این بخش قصد داریم برخی از شرایط عمومی که برای مهاجرت به این کشور وجود دارد را مورد بررسی قرار داده و توضیحاتی را دراین‌خصوص بیان کنیم. یکی از مهم‌ترین شروطی که برای مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارد این است که شما حتما باید تمکن مالی لازم برای زندگی در این کشور را داشته باشید. فرقی ندارد که کدام روش را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید، درهرصورت باید تمکن مالی داشته باشید تا بتوانید زندگی خوبی را در کشور ایتالیا تجربه کنید. نکته مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که برای اثبات این تمکن مالی شما حتما نیازمند یک مدرک بانکی خواهید بود.
نکته مهم دیگری که در خصوص مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارد این است که شما حتما باید مدرک زبان خود را دریافت کرده باشید تا اجازه ورود به خاک این کشور به شما داده شود. دقت داشته باشید که مدرک زبان شما در برخی از روش‌های مهاجرت به این کشور مانند مهاجرت تحصیلی یا کاری می‌تواند مدرک زبان انگلیسی نیز باشد و از این نظر مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت. بااین‌حال برای این‌که بتوانید زندگی راحت‌تری را در کشور ایتالیا تجربه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم تلاش کنید تا به زبان رسمی این کشور یعنی زبان ایتالیایی مسلط شوید. در کنار تمکن مالی یک شرط مهم دیگر نیز برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد که آن داشتن نامه‌ای مبنی بر عدم سوسابقه کیفری است. آن دسته از افرادی که سوسابقه کیفری دارند معمولا مشکلات و چالش‌های زیادی را برای مهاجرت به این کشور تجربه می‌کنند و در زمان دریافت ویزا نیز ممکن است درخواست آنها برای صدور ویزای کشور ایتالیا رد و ریجکت شود.
فراموش نکنید که موارد بیان شده تنها شرایط کلی و عمومی برای مهاجرت به کشور ایتالیا به شمار می‌آیند. روش‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارند که هریک از این روش‌ها دارای شرایط مخصوص به خود هستند. در ادامه به طور مفصل درباره هریک از این روش‌ها صحبت خواهیم کرد و اطلاعات کاملی را درباره شرایطی که باید برای مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق این روش‌ها داشته باشید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

یکی از روش‌های کارآمدی که امروزه برای دانشجویان برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد مهاجرت تحصیل در ایتالیا است. در این روش دانشجویان باید در یکی از دانشگاه‌های کشور ایتالیا مشغول به تحصیل شده و از این طریق اقامت موقت خود را دریافت کنند. مدت‌زمان اعتبار اقامت این دانشجویان معمولا به دوره‌ای که در آن شرکت کرده‌اند بستگی دارد که ممکن است از دو سال آغاز شده و تا 5 سال نیز ادامه پیدا کند. یک نکته بسیار مهم در خصوص این روش برای مهاجرت به کشور ایتالیا این است که شما می‌توانید پس از اتمام دوران اقامت خود از طریق روش‌های مختلف ویزا و اقامت کشور ایتالیا را تمدید کنید. شما می‌توانید برای این کار یا در مقاطع بالاتر مشغول به تحصیل شوید یا این‌که ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و از این طریق اقامت دائم خود را نیز بگیرید.
مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       در این کشور شما می‌توانید به بهترین امکانات علمی دسترسی پیدا کرده و از این امکانات در راستای پیشرفت علمی مدنظرتان استفاده کنید. دقت داشته باشید که دانشگاه‌های کشور ایتالیا دارای سطح علمی بسیار بالایی هستند و مدارکی که شما از این دانشگاه‌ها دریافت خواهید کرد در کل دنیا معتبر هستند.
–       مزیت بسیار مهم دیگر تحصیل در دانشگاه‌های این کشور این است که هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور مناسب‌تر از بسیاری از کشورهای دیگر است و از طرف دیگر شما می‌توانید از بورسیه‌های تحصیلی نیز برای کاهش هزینه‌های تحصیلی و زندگی خود در این کشور استفاده کنید.
–       دانشجویان با دریافت اقامت تحصیلی در این کشور می‌توانند به‌صورت پاره‌وقت مشغول به تحصیل شوند و از این طریق بخش عمده‌ای از هزینه‌های خود در این کشور را پرداخت کنند.
–       امکان دریافت ویزای همراه برای ورود اعضای خانواده به کشور ایتالیا نیز وجود دارد که دانشجویان می‌توانند از این مزیت نیز نهایت استفاده را ببرند.
برای مهاجرت تحصیلی به کشور ایتالیا در قدم اول دانشجویان باید درخواست خود را به دانشگاه‌های مختلف در این کشور ارسال کرده و به آنها اپلای کنند. درصورتی‌که رزومه دانشجویان رزومه خوبی باشد آنها می‌توانند نامه پذیرش خود را از یکی از دانشگاه‌های این کشور دریافت کرده و مجوز ورود به خاک این کشور را دریافت کنند. در مرحله بعدی آنها باید با مراجعه به سایت سفارت کشور ایتالیا اقدام به تعیین وقت سفارت کرده و در تاریخ و زمان مشخص شده با دردست‌داشتن مدارکی که در ادامه معرفی می‌کنیم به سفارت این کشور مراجعه کرده و درخواست دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا را به‌صورت حضوری ارسال کنند.
از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای مهاجرت به ایتالیا برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور به آن نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       مدارک تحصیلی مربوط به دوره‌های تحصیلی قبلی شما از جمله ریزنمرات مربوط به آخرین دوره تحصیلی که داشته‌اید.
–       مدارک شخصی از جمله شناسنامه و کارت ملی که حتما باید یک نسخه کپی از آنها را نیز تهیه کرده و در لیست مدارکتان قرار دهید.
–       پاسپورت معتبر که دارای اعتبار کافی برای مهاجرت به کشور ایتالیا و اقامت در این کشور باشد.
–       نامه‌ای مبنی بر این‌که شما تمکن مالی لازم برای مهاجرت تحصیلی به این کشور و زندگی در آن را دارید.
–       نامه مربوط به عدم سوسابقه کیفری دانشجو
–       نامه پذیرش که از یکی از دانشگاه‌های معتبر در کشور ایتالیا دریافت کرده‌اید.
–       رزومه تحصیلی که برای خود آمده کرده‌اید.
–       انگیزه‌نامه
–       توصیه‌نامه‌ای که بهتر است از دو استاد دوره‌های تحصیلی قبلی خود دریافت کرده باشید.
هزینه مهاجرت تحصیلی به کشور ایتالیا ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به مواردی مانند شهری که شما قصد زندگی‌کردن در آن را دارید، دانشگاهی که پذیرش شما را انجام داده است، سبک زندگی که برای خود در این کشور انتخاب می‌کنید و … اشاره کرد. درصورتی‌که قصد دارید هزینه‌های زندگی و تحصیلی خود در کشور ایتالیا را کاهش دهید پیشنهاد ما به شما این است که حتما سعی کنید از خدمات دانشجویی که دولت این کشور در اختیار شما قرار می‌دهد نهایت استفاده را ببرید. از جمله مهم‌ترین این خدمات دانشجویی می‌توان به ارائه خوابگاه‌های دانشجویی برای کاهش هزینه‌های مسکن دانشجو، ارائه غذای دانشجویی در خوابگاه‌ها و دانشگاه‌های این کشور و البته ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی به‌صورت رایگان یا با هزینه‌ای بسیار کم اشاره کرد که همگی این موارد می‌توانند به کاهش هزینه‌های شما کمک شایانی کنند.
یک نکته بسیار مهم که باید در خصوص مهاجرت تحصیلی به کشور ایتالیا بدانید این است که شما می‌توانید در بیشتر مواقع ویزای همراه را نیز برای اعضای خانواده خود دریافت کنید. البته نباید فراموش کنید که اخذ ویزای همراه نیازمند این است که شما تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از آنها در این کشور را داشته باشید.
در طول زندگی در این کشور و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ایتالیا این اجازه به شما داده می‌شود تا به‌صورت پاره‌وقت مشغول به کار شده و درآمد خوبی را از این طریق به دست بیاورید. یک نکته بسیار مهم که دراین‌خصوص باید به آن دقت داشته باشید این است که پس از دوران تحصیل نیز شما می‌توانید موقعیت‌های شغلی بسیار خوبی را در کشور ایتالیا پیدا کرده و از این طریق اقامت و ویزای خود را تمدید کنید. پس نیازی به نگرانی دراین‌خصوص هم وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تحصیل حقوق در ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

از جمله روش‌هایی که امروزه برای مهاجرت به ایتالیا مورداستفاده قرار گرفته و دارای طرفداران زیادی است می‌توان به مهاجرت از طریق کار در این کشور اشاره کرد. دریافت ویزای کاری ایتالیا می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. از جمله مهم‌ترین مزایای کارکردن در این کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
– شما با کارکردن در این کشور می‌توانید درآمد بسیار خوبی را داشته باشید و در نتیجه از رفاه اقتصادی بسیار خوبی نیز برخوردار خواهید بود.
– در این کشور موقعیت‌های شغلی بسیار زیادی برای شما وجود خواهد داشت که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در شغل دلخواهتان مشغول به کار شوید.
– انعطاف‌پذیری شغلی در کشور ایتالیا بسیار بالاست و به همین علت نیز معمولا نیروهای کاری در این کشور تحت‌فشار نیستند و می‌توانند به سایر جنبه‌های زندگی خود نیز رسیدگی داشته باشند.
– با دریافت ویزای کاری کشور ایتالیا این اجازه به شما داده می‌شود تا بتوانید ویزای همراه را نیز برای اعضای خانواده خود دریافت کرده و آنها را نیز به همراهتان به این کشور ببرید.
– پس از گذشت چندساله از کارکردن در این کشور به شما اجازه داده می‌شود تا بتوانید اقامت دائم خود را نیز دریافت کنید.
برای کارکردن در کشور ایتالیا شما باید در قدم اول یک کارفرمای خوب را در این کشور پیدا کنید. پیداکردن یک کارفرمای خوب در این کشور ممکن است در ابتدا کار سختی به نظر برسد؛ ولی شما می‌توانید با کمک‌گرفتن از موسسه مهاجرتی ما به شکلی ساده بهترین کارفرماها را در حوزه کاری خود پیدا کنید. پس از پیداکردن کارفرمایی که شما را استخدام کند زمان آن خواهد رسید که یک دعوت‌نامه را از او دریافت کنید. با دریافت دعوت‌نامه شما مجوز ابتدایی برای حضور در خاک این کشور و کارکردن در آن را به دست آورده‌اید. در گام بعدی شما باید به سفارت این کشور مراجعه کرده و درخواست صدور ویزای خود را به سفارت این کشور تحویل دهید. از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای اخذ ویزای کاری این کشور به آن نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
– مدارک شغلی شما که حتما باید مدارک تخصصی و در حوزه‌ای باشند که شما قصد کارکردن در آن حوزه در کشور ایتالیا را دارید.
– مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و پاسپورت معتبر که حتما باید دارای اعتبار کافی برای اقامت در این کشور باشد.
– مدارکی مبنی بر این‌که شما تمکن مالی لازم برای زندگی در کشور ایتالیا را دارا هستید و برای زندگی در این کشور از نظر اقتصادی به مشکل خاصی برنمی‌خورید.
– مدارکی مبنی بر این‌که شما در کشور خودتان سوسابقه کیفری ندارید که این مدرک حتما باید توسط مراجع قضایی کشور به اثبات رسیده باشد.
– مدارک تحصیلی که برای افزایش شانس بهتر است در حوزه‌ای باشد که شما قصد کارکردن در آن حوزه را دارید.
– دعوت‌نامه‌ای که از کارفرمای خود در این کشور دریافت کرده‌اید و در واقع مجوزی برای حضور شما در خاک این کشور است.
با تهیه‌کردن این مدارک شما می‌توانید اقدام به تعیین وقت سفارت ایتالیا کرده و در تاریخ مشخص شده به دردست‌داشتن این مدارک به سفارت کشور ایتالیا مراجعه کنید.
دقت داشته باشید که در زمان کارکردن در کشور ایتالیا عوامل مختلفی ممکن است روی میزان درآمد شما در این کشور تاثیرگذار باشند که از جمله آنها می‌توان به مواردی مانند شهری که در حال کارکردن در آن هستید، موقعیت شغلی که دارید، میزان تجربه‌ای که در کار خود دارید، مدارک تخصصی که در زمینه کار خود دریافت کرده‌اید و عواملی از این قبیل اشاره کرد. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید درآمد بیشتری را در کشور ایتالیا داشته باشید حتما به تمامی این عوامل دقت و توجه کافی داشته باشید. زندگی و کار در شهرهای شلوغ می‌‌تواند درآمد بالاتری را برای شما به همراه داشته باشد؛ ولی نباید فراموش کنید که این کار می‌تواند به طور مستقیم روی هزینه‌های زندگی شما نیز اثرگذار باشد. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما تلاش کنید تا یک تعادل خوب میان درآمد و هزینه‌های زندگی خود در این کشور ایجاد کنید تا از نظر مالی بتوانید رفاه اقتصادی بهتری را تجربه کنید.
یک نکته مهم دیگر این است که هرچه رزومه شما بهتر و قوی‌تر باشد می‌توانید شانس بیشتری برای پیداکردن موقعیت‌های شغلی بهتر در کشور ایتالیا داشته باشید. معمولا موسسات کاریابی که در این کشور وجود دارند می‌توانند کمک‌های جذابی را برای پیداکردن کار به شما ارائه دهند. البته همچنان بهتر است که شما از یک موسسه مهاجرتی داخلی برای این کار نیز کمک بگیرید تا بتوانید نتیجه بهتری را دریافت کنید که موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری می‌تواند بهترین گزینه‌ای باشد که شما برای این کار دارید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری

یکی دیگر از روش‌های بسیار جذابی که امروزه برای مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارد و افراد زیادی از طریق این روش به کشور ایتالیا مهاجرت می‌کنند مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به شما کمک می‌کند تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن به این کشور مهاجرت کنید. نکته مهمی که در اینجا باید به آن دقت داشته باشید حداقل سرمایه موردنیاز برای سرمایه‌گذاری در این کشور به نوع برنامه‌ای که شما قصد شرکت در آن را دارید بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال اگر قصد داشته باشید از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در ایتالیا در این کشور سرمایه‌گذاری کرده و ویزای آن را دریافت کنید باید حداقل دو میلیون یورو سرمایه داشته باشید. این در حالی است که برای خرید سهام در کشور ایتالیا شما با تنها 500000 یورو نیز می‌توانید سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید و نیازی به سرمایه بیشتر نخواهید داشت.
از طرف دیگر برای سرمایه‌گذاری روی ایجاد یک استارت‌آپ در کشور ایتالیا شما حتی می‌توانید مبلغ سرمایه‌گذاری در این کشور را به 250000 یورو نیز کاهش دهید که نشان‌دهنده اهمیت استارت‌آپ‌های موفق در این کشور است. زمانی که شما قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور را دارید باید ابتدا یک روش مناسب را برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب کنید. انتخاب یک روش کارآمد به شما کمک می‌کند تا اولا بتوانید خیلی سریع ویزای خود را دریافت کنید و در مسیر دریافت ویزا با مشکل و چالش خاصی مواجه نشوید و ثانیا به شما کمک می‌کند تا یک سرمایه‌گذاری مطمئن را در این کشور داشته باشید و بتوانید خیلی سریع سودآوری داشته باشید.
به‌طورکلی برای این‌که بتوانید از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور ویزا و اقامت خود را دریافت کنید چند شرط اساسی وجود دارد که از جمله این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند حداقل باید سن 18 سال را داشته باشند.
–       این افراد نباید سابقه کیفری در کشور خود داشته باشند.
–       باید حداقل تمکن مالی لازم برای سرمایه‌گذاری در این کشور را داشته باشند که درباره مبلغ آن صحبت کردیم.
–       نیازی به مدرک زبان برای سرمایه‌گذاری در این کشور وجود ندارد؛ ولی نباید فراموش کنید که تسلط شما به زبان انگلیسی می‌تواند به میزان زیادی روی افزایش شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور تاثیرگذار باشد.
از جمله مهم‌ترین مزایایی که سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا و مهاجرت به این کشور می‌تواند برای شما داشته باشد می‌توان به مواردی مانند موارد زیر اشاره کرد:
–       شما انتخاب‌های زیادی را برای سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا پیش روی خود خواهید داشت که می‌توانید از میان آنها بهترین گزینه‌ها را برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت خود انتخاب کنید.
–       مبلغ سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا در مقایسه با سایر کشورهای دنیا مناسب‌تر است و امکان تامین مالی این بودجه برای افراد ساده‌تر خواهد بود.
–       با سرمایه‌گذاری در این کشور شما شانس بالایی برای بازگشت سرمایه و سودآوری در زمان کوتاه خواهید داشت که این موضوع به میزان زیادی با اقتصاد بسیار قوی کشور ایتالیا در ارتباط است.
–       دولت این کشور با سرمایه‌گذاران خارجی ارتباط بسیار خوبی داشته و امکانات بسیار جذابی را برای زندگی و کار آنها در این کشور فراهم می‌کند که شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و از مزایای آن نهایت بهره را ببرید.
–       برخوردار شدن از تخفیف‌های ویژه مالیاتی از دیگر مزایای مهمی است که سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا و مهاجرت به ایتالیا از این طریق می‌تواند برای شما به همراه داشته باشد.
–       زمانی که شما موفق می‌شوید از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور به آن مهاجرت کنید این اجازه به شما داده خواهد شد که بتوانید ویزای همراه را نیز برای اعضای خانواده‌تان دریافت کنید.
دقت داشته باشید که در کنار تمامی شرایطی که بیان کردیم شما باید مدارک خاصی را نیز برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری در آن فراهم کنید که از جمله این مدارک نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       پاسپورت معتبر یکی از مهم‌ترین مدارکی است که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری این کشور به آن نیاز پیدا خواهید کرد. پاسپورت شما حتما باید دارای اعتبار کافی باشد تا بتوانید اقامت و ویزای خود را بگیرید.
–       مدارک شخصی از دیگر مدارک مهمی به شمار می‌آیند که برای مهاجرت به این کشور به آن نیاز پیدا خواهید کرد. مدارکی از قبیل شناسنامه و کارت ملی و البته دو قطعه عکس جز مدارک مهمی هستند که به آن نیاز پیدا خواهید کرد.
–       نامه‌ای مبنی بر این‌که شما تمکن مالی لازم برای مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور را دارا هستید. دقت داشته باشید که در این نامه حتما باید گواهی سلامت نیز ارائه شود که ثابت شود شما این پول را از راه درستی به دست آورده‌اید.
–       از طرف دیگر مدارک تخصصی برای ثبت شرکت در این کشور نیز نیاز خواهید داشت که در ادامه درباره این مدرک نیز به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید بیزینس

یکی از جذاب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در ایتالیا که می‌تواند برای مهاجرت به ایتالیا از آن استفاده کنید خرید یک بیزینس در این کشور است. خرید یک بیزینس در کشور ایتالیا به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌راحتی اقدامات لازم در جهت دریافت ویزای خود را انجام دهید بدون این‌که محدودیتی برای شما وجود داشته باشد. از آنجایی کشور ایتالیا یک کشور صنعتی به شمار می‌آید کسب‌وکارهای زیادی در حال حاضر در آن فعالیت دارند که شما می‌توانید اقدام به خرید هریک از آنها کنید. نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که شما حتما باید کسب‌‎وکاری را برای خرید انتخاب کنید که شرایط لازم را با تخصص شما داشته باشد و شما سابقه مدیریتی در آن حوزه داشته باشید. از طرف دیگر شرط تمکن مالی همچنان از مهم‌ترین شرایط برای این روش نیز به شمار می‌آید که شما باید مدارک مربوط به آن را به دولت این کشور تحویل دهید تا اجازه حضور در خاک این کشور به شما داده شود.
زمانی که شما موفق شدید مدارک خود را آماده کنید باید یک بیزینس را برای خرید انتخاب کنید. برای انتخاب بیزینس باید از میان بیزینس‌هایی که در این کشور وجود دارند بهترین گزینه را انتخاب کنید. سعی کنید بیزینسی را انتخاب کنید که در آن سابقه کاری داشته باشید و از طرف دیگر نیازی به سرمایه بالا نداشته باشد. درصورتی‌که شما سابقه مدیریتی در آن حوزه داشته باشید شانس بالایی برای اخذ ویزای کشور ایتالیا را خواهید داشت. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب این بیزینس حتما دقت و توجه کافی را داشته باشید. پس از آنکه بیزینسی که قصد خرید آن را دارید انتخاب کردید زمان آن خواهد رسید که وارد خاک این کشور شوید. برای این کار می‌توانید هریک از انواع ویزاهای کشور ایتالیا از جمله ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید.
با ورود به خاک این کشور شما باید بررسی نهایی را در خصوص کسب‌وکار و بیزینسی که قصد خرید آن را دارید به عمل بیاورید و سپس روند خرید را تکمیل کنید. در نهایت با پرداخت هزینه نهایی نامه‌ای به شما داده می‌شود که در واقع مجوزی است برای حضور در خاک این کشور که باید با دردست‌داشتن این مدرک و سایر مدارکی که در بخش قبلی نیز معرفی کردیم به سفارت کشور ایتالیا مراجعه کرده و درخواست خود مبنی بر صدور ویزای سرمایه‌گذاری کشور ایتالیا را به‌صورت حضوری ارسال کنید.
دقت داشته باشید که خرید بیزینس در کشور ایتالیا به شما کمک می‌کند تا در آینده بتوانید اقامت دائم خود را نیز به شکل ساده‌تری در این کشور دریافت کنید و با مشکلات کمتری در این مسیر مواجه شوید. نکته مهم دیگر این است که برای خرید یک بیزینس در این کشور شما می‌توانید از وکلایی که در کشور ایتالیا به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارند نیز کمک بگیرید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

از دیگر روش‌های جذابی که امروزه برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد و شما هم می‌توانید از این روش استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی را در زمینه مهاجرت به کشور ایتالیا دریافت کنید می‌توان به امکان ثبت شرکت در این کشور اشاره کرد. کشور ایتالیا یکی از کشورهای صنعتی در کل دنیا و در قاره اروپا به شمار می‌آید که امروزه کسب‌وکارهای زیادی در آن فعالیت دارند و همین مسئله نیز باعث می‌شود تا فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در این کشور وجود داشته باشد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه‌مند به ثبت شرکت در این کشور هستید باید بدانید که دولت ایتالیا حمایت‌های جدی را از شما به عمل می‌آورد و به شما کمک می‌کند تا در طول این مسیر کمترین  چالش را تجربه کنید. از طرف دیگر آن دسته از افرادی که قصد ثبت شرکت در کشور ایتالیا را دارند معمولا راحت‌تر از سایر افراد می‌توانند ویزای خود را بگیرند و امکان دریافت اقامت دائم در این کشور نیز برای آنها وجود دارد که استفاده از این مزیت می‌تواند بسیار مفید و سودمند باشد.
برای ثبت شرکت در این کشور شما ابتدا باید یک طرح تجاری قوی را برای شرکت خود ارائه دهید. داشتن طرح تجاری یکی از مهم‌ترین شرایطی است که برای ثبت شرکت در این کشور وجود دارد و شما هم باید دقت و توجه کافی را به این مسئله داشته باشید. یک نکته بسیار مهم که حتما باید مدنظر قرار دهید این است که سعی کنید تا جای ممکن طرح تجاری شما توسط افراد متخصص تهیه شده باشد تا دولت این کشور و کارشناسان آن ایده شما را تایید کرده و شانس بیشتری برای مهاجرت به ایتالیا از این طریق داشته باشید. از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای ثبت شرکت در این کشور به آن نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       مدارک شخصی و پاسپورت معتبر که در بخش‌های قبلی نیز درباره این دو مدرک صحبت کردیم.
–       مدارک مربوط به سابقه کاری شما در حوزه‌ای که قصد ثبت شرکت در آن را دارید. بهتر است که این سابقه کاری شما در حوزه مدیریت باشد تا شانس شما برای اخذ مجوزهای موردنیاز برای ثبت شرکت در این کشور افزایش پیدا کند.
–       اثبات این‌که شما تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از طرح تجاری خود در این کشور را دارید و برای این کار با مشکل مالی مواجه نخواهید شد.
–       مجوزهایی که باید از دولت این کشور در راستای ثبت شرکت دریافت کنید.
–       طرح تجاری که برای ثبت شرکت خود نوشته‌اید که حتما باید توسط کارشناسان دولتی این کشور مورد تایید قرار گرفته باشد.
زمانی که این مدارک را آماده کردید می‌توانید با مراجعه به سایت سفارت رسمی کشور ایتالیا اقدام به تعیین وقت سفارت کنید. پس از تعیین وقت سفارت شما باید در تاریخ و زمان مشخص شده به سفارت این کشور مراجعه کرد و مدارک موردنیاز را در اختیار این سفارت قرار دهید و در ادامه درخواست خود را به‌صورت رسمی ارسال کنید. دقت داشته باشید که ممکن است روند بررسی درخواست شما کمی به طول بینجامد. به همین علت نیز بهتر است کمی سریع‌تر درخواست خود را ارسال کرده و مراحل مربوط به اخذ ویزا را طی کنید تا از نظر زمانی با محدودیت خاصی در این زمینه مواجه نشوید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق خود اشتغالی

یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد ویزا و مجوز خوداشتغالی در این کشور است. البته شرایط خاصی برای مهاجرت به این کشور به‌‌عنوان یک کارآفرین وجود دارد که باید همگی این شروط رعایت شوند. اولین شرط این است که شما باید مدارکی را به دولت این کشور ارائه دهید که نشان دهد شما از مشتریان ایتالیایی برای خدماتی که ارائه می‌دهید درخواست دارید. این خدمات بهتر است که در زمینه‌های خاصی باشند تا شانس شما برای اخذ دریافت مجوز افزایش پیدا کند. نکته مهم دیگری که باید دراین‌خصوص بدانید این است که شما می‌توانید ویزای خود اشتغالی را با به عهده گرفتن نقش مدیر یا افسر در یک شرکت ایتالیایی نیز دریافت کنید. درصورتی‌که قصد داشته باشید چنین کاری انجام دهید باید حداقل سه سال سابقه تجارت داشته باشید، باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد شما به‌عنوان یک کارآفرین خارجی پیش‌ازاین کار کرده‌اید و قرارداد خود را نیز حتما باید به دولت این کشور ارائه دهید.
نکته مهم دیگری که باید درباره مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای خود اشتغالی بدانید این است که معمولا در هرسال دولت کشور ایتالیا سهمیه مشخصی را برای ورود افراد به خاک این کشور مشخص می‌کند. همین عامل نیز باعث می‌شود تا رقابت زیادی برای خود اشتغالی در این کشور وجود داشته باشد و افراد زیادی از سراسر دنیا تقاضای دریافت این نوع ویزای کشور ایتالیا را داشته باشند. برای مهاجرت به کشور ایتالیا از این طریق شما به مدارکی که پیش‌ازاین نیز معرفی کردیم نیاز پیدا خواهید کرد و در کنار آن باید حتما طرح تجاری خود را نیز ارائه دهید تا بتوانید مجوزهای موردنیاز برای کسب‌وکارتان را تهیه کنید. در کنار آن نباید فراموش کنید که حداقل سرمایه موردنیاز برای اخذ ویزای این کشور را نیز رعایت کنید.
راه‌اندازی یک کسب‌وکار در کشور ایتالیا و مهاجرت به این کشور از طریق خود اشتغالی یک مزیت بسیار مهم دیگر نیز می‌تواند برای شما به همراه داشته باشد و آن این است که شما می‌توانید از خدماتی که توسط دولت این کشور در اختیارتان قرار می‌گیرد نیز استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین این خدمات و امکانات ارائه انواع وام‌های بانکی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید سرمایه موردنیاز برای پیشرفت کسب‌وکار خود را به دست بیاورید. یک مزیت بسیار مهم دیگر استفاده از خدمات دولتی این کشور این است که شما می‌توانید ویزای همراه را نیز برای اعضای خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال دریافت کرده و آنها را به همراهتان به کشور ایتالیا بیاورید بدون این‌که هیچ‌گونه محدودیتی از این نظر برای شما وجود داشته باشد.
زمانی که قصد اخذ ویزای کشور ایتالیا و مهاجرت به این کشور از طریق راه‌اندازی یک کسب‌وکار را دارید حتما باید به این موضوع دقت داشته باشید که ابتدا مجوزهای موردنیاز را دریافت کنید. تا زمانی که شما مراحل مربوط به اخذ مجوز را طی نکنید نمی‌توانید به سفارت این کشور مراجعه کرده و درخواست صدور ویزا را ارسال کنید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی است که امروزه امکان دریافت اقامت از طریق پناهندگی در این کشور را برای مهاجران فراهم کرده و افراد زیادی نیز هرساله از این فرصت استفاده کرده و ویزای کشور ایتالیا را دریافت می‌کنند. البته باید بدانید که اخذ ویزا و مهاجرت به این کشور از طریق پناهندگی دارای شرایط خاصی نیز هست و ممکن است در طول این مسیر شما با مشکلات و چالش‌های بسیار زیادی مواجه شوید. از طرف دیگر ریسک‌ها و خطراتی که شما را در طول این مسیر تهدید می‌کنند نیز ممکن است مشکلات دیگری را برای شما به وجود بیاورند. به همین علت نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن سعی کنید این روش را برای مهاجرت به ایتالیا انتخاب نکنید و تلاش کنید تا از روش‌های دیگر برای انجام این کار استفاده کنید. زمانی که شما پناهنده کشور ایتالیا می‌شوید باید یک فرم درخواست را ارسال کرده و سپس انگشت‌نگاری شوید. دقت داشته باشید که برای ارسال این فرم مهلت زیادی نخواهید داشت و نهایتا تا یک سال باید اقدام به انجام این کار کنید تا درخواست شما بررسی شده و در آینده با چالش جدی مواجه نشوید.
نکته مهمی که دراین‌خصوص وجود دارد و باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که پناهنده شدن در کشور ایتالیا دارای تکنیک‌های خاصی هست. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید شانس خود را برای دریافت ویزا افزایش داده و در مدت‌زمان کمتری بتوانید اقامت خود در این کشور را دریافت کنید. با استفاده از خدماتی که امروزه توسط موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید تا حد زیادی با این تکنیک‌ها آشنا شده و به شکل بهتری در این کشور پناهنده شوید. افرادی که در کشور ایتالیا پناهنده می‌شوند دارای حقوق خاصی هستند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       نمی‌توان از متقاضی درخواست کرد که در طول رسیدگی به درخواست ویزا به کشوری که جانش در آن به خطر افتاده است بازگردد.
–       اگر متقاضی بخشی از یک گروه آسیب‌پذیر باشد حق دارد که در ایتالیا زندگی کند. (افراد زیر سن قانونی، بانوان باردار و افراد معلول جز این دسته از افراد به شمار می‌آیند)
–       متقاضی حق دریافت اطلاعات درباره نحوه درخواست برای صدور ویزای پناهندگی در کشور ایتالیا و مهاجرت به این کشور از طریق پناهندگی را دارد.
–       متقاضی حق دارد اسناد مربوط به وضعیت پناهندگی خود را دریافت کند.
آشنایی با این حقوق به شما کمک می‌کند تا مشکلات و چالش‌های کمتری را با پناهنده شدن در کشور ایتالیا تجربه کنید و بتوانید زندگی خوب و راحت‌تری را در طول دوره پناهندگی در این کشور داشته باشید. دقت داشته باشید که پناهنده شدن در این کشور هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت و تنها هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید ریسکی است که برای پناهنده شدن در این کشور کرده‌اید؛ بنابراین به طول کلی می‌توان گفت که پناهنده شدن تنها هزینه معنوی برای شما دارد که باید بتوانید بر این ریسک‌ها غلبه کنید.
نکته مهم دیگری که باید درباره مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق پناهندگی در این کشور بدانید این است که پناهنده شدن در این کشور لزوما به این منزله نیست که شما موفق می‌شوید ویزا و اقامت خود را بگیرید. در بسیاری از موارد ممکن است درخواست پناهنده شدن شما رد شده و شما مجبور شوید به کشور دیگری پناهنده شده و درخواست خود را به دولت آن کشور ارائه دهید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

امروزه مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج‌کردن با شخصی که اقامت این کشور را دارد نیز امکان‌پذیر است که شما می‌توانید از این فرصت نیز استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. یکی از مهم‌ترین شرایطی که در خصوص مهاجرت به کشور ایتالیا از این طریق وجود دارد این است که همسر شما حتما باید تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از شما را داشته باشد؛ در غیر این صورت نمی‌توانید ویزای خود را برای ورود به خاک این کشور دریافت کنید. از جمله مهم‌ترین مدارکی که شما برای مهاجرت به کشور ایتالیا از این طریق نیاز دارید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       مدارک شخصی شما و همسرتان که قصد ازدواج‌کردن با یکدیگر را دارید از جمله شناسنامه و کارت ملی
–       پاسپورت معتبر که دارای اعتبار کافی برای زندگی در کشور ایتالیا باشد.
–       دو قطعه عکس با پس‌زمینه سفید که دارای تصویر واضح و مشخصی باشد.
–       مدارک مربوط به ازدواجتان که حتما باید مدارک معتبری باشند و مورد تایید سازمان‌های مربوطه نیز قرار گرفته باشند.
–       نامه‌ای بانک که توسط همسرتان باید دریافت شده باشد و نشان‌دهنده این باشد که تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از شما در این کشور را دارد.
یکی از نکات بسیار مهمی که در خصوص مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج‌کردن با شخصی که اقامت این کشور را دارد باید بدانید این است که ازدواج شما حتما باید واقعی باشد. درصورتی‌که اثبات شود که ازدواج شما به‌صورت سوری بوده است درخواست شما برای دریافت اقامت دائم این کشور رد خواهد شد و ممکن است حتی پس از صدور ویزا نیز مجبور شوید که به کشور خودتان بازگردید. نکته مهم دیگری که باید درباره این روش بدانید این است که مهاجرت به کشور ایتالیا از این طریق یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌هایی است که برای مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارد. یک نکته مهم دیگر دراین‌خصوص این است که در بسیاری از موارد شما نیازی به داشتن مدرک زبان برای مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق ازدواج‌کردن با شخصی که اقامت این کشور را دارد نخواهید داشت؛ ولی نباید فراموش کنید که داشتن مدرک زبان یا تسلط به زبان ایتالیایی به شما کمک می‌کند تا بتوانید ارتباط بهتری را در این کشور شکل دهید و زندگی راحت‌تری را نیز تجربه کنید.
بدون شک یکی از مهم‌ترین مزایایی که مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق ازدواج‌کردن با شخصی که اقامت این کشور را دارد این است که شما می‌توانید اجازه کارکردن در این کشور را نیز دریافت کنید. کارکردن در کشور ایتالیا برای افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند کاملا آزاد خواهد بود و شما هیچ محدودیتی را از این نظر تجربه نخواهید کرد. این مسئله در زمینه تحصیل در دانشگاه‌های کشور ایتالیا نیز صادق است. اگر شما با شخصی که اقامت کشور ایتالیا را دارد ازدواج کنید به شما اجازه داده می‌شود تا در دانشگاه‌های این کشور نیز مشغول به تحصیل شوید و بتوانید از خدمات تحصیلی کشور ایتالیا نهایت بهره را ببرید.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تولد فرزند

در خصوص اخذ اقامت ایتالیا از طریق تولد فرزند باید به این نکته بسیار مهم دقت داشته باشید که اخذ اقامت این کشور برای تولد فرزندان با کشورهایی که از اصل خاک پیروی می‌کنند متفاوت است. در بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر دنیا اگر نوزادی در کشور به دنیا بیاید به‌صورت خودکار اقامت آن کشور را دریافت خواهد کرد؛ ولی باید به این موضوع دقت داشته باشید که این مسئله در خصوص کشور ایتالیا صدق نمی‌کند. به همین علت نیز زمانی که یک نوزاد در این کشور به دنیا می‌آید به‌صورت خودکار اقامتی به او داده نمی‌شود؛ ولی نوزاد می‌تواند تا سن 18 سالگی درخواست خود را برای اخذ اقامت از این کشور ارائه دهد و شانس بالایی نیز برای دریافت اقامت خود در این کشور خواهد داشت. مهاجرت به ایتالیا از این طریق می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد که یکی از مهم‌ترین این مزایا این است که شما به شکل ساده‌تری می‌توانید ویزا و اقامت این کشور را دریافت کنید و دردسر کمتری را نیز در طول این مسیر تحمل خواهید کرد.
البته روش دیگری نیز برای اخذ اقامت کشور ایتالیا از طریق تولد فرزند وجود دارد. زمانی که یکی از والدین یا هر دو آنها اقامت کشور ایتالیا را دارا هستند و صاحب فرزند می‌شوند فرزند آنها به‌صورت رسمی شهروند کشور ایتالیا به شمار می‌آید. این اصل که امروزه در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا نیز اجرا شده و به آن اصل خون گفته می‌شود به نوزادان اجازه می‌دهد تا بدون هیچ دردسری اقامت کشور ایتالیا را دریافت کنند. نکته مهم دیگری که دراین‌خصوص وجود دارد این است که برای این‌که والدین صاحب فرزند شوند و از این طریق اقامت او را بگیرند چند مدرک بسیار مهم موردنیاز است که از جمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       مدارک مربوط به ازدواج والدین که حتما باید شامل مدارک رسمی ازدواج آنها باشد.
–       مدارک مربوط به تولد فرزند که حتما باید از بیمارستانی در این کشور دریافت شود.
–       مدارک شخصی والدین
–       مدارک مربوط به اقامت والدین در کشور ایتالیا
زمانی که موفق می‌شوید تا این مدارک را تهیه کنید می‌توانید خیلی راحت اقامت فرزند خود را بگیرید. در خصوص تولد فرزند در کشور ایتالیا باید به این موضوع دقت داشته باشید که هزینه تولد فرزند در این کشور ممکن است کمی بالا باشد و تا 10 هزار یورو نیز برسد. البته این به شرطی است که شما تلاش کنید تا هزینه‌های خود را کاهش دهید و در غیر این صورت ممکن است هزینه‌های صدور ویزای شما حتی بیشتر از این مبلغ شود. به همین علت نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سعی کنید از بیمه‌نامه‌های درمانی در کشور ایتالیا برای تولد فرزند خود استفاده کنید که می‌توانند هزینه‌های مربوط به تولد فرزند در این کشور را به زیر 1000 یورو برسانند که مبلغ بسیار مناسب‌تری خواهد بود و پرداخت آن نیز برای اکثر والدین امکان‌پذیر خواهد بود.

مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای فامیلی، خانوادگی و اسپانسرشیپ

ویزای خانوادگی یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به ایتالیا به شمار می‌آید که نوعی ویزای طولانی‌مدت در این کشور به شمار می‌آید که امروزه با نام ویزای نوع D نیز شناخته می‌شود. دریافت این نوع ویزا به افراد اجازه می‌دهد تا بیش از سه ماه در این کشور اقامت داشته باشند. زمانی که افراد خانواده این ویزا را دریافت می‌کنند اجازه خواهند داشت تا وارد خاک این کشور شده و برای مدت‌زمانی اجازه اقامت در آن را داشته باشند. پس به‌طورکلی می‌توان گفت که ویزای فامیلی یا خانوادگی در واقع ویزایی است که تنها اجازه ورود به این کشور را به افراد می‌دهد. این نوع ویزا برای آن دسته از افرادی صادر می‌شود که یکی از اعضای خانواده آنها اقامت کشور ایتالیا را داشته باشد و این امکان برای او وجود داشته باشد که بتواند از اعضای خانواده خود در این کشور حمایت مالی به عمل بیاورد. از جمله افرادی که اجازه اخذ این نوع ویزا را خواهند داشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       همسر
–       فرزندان زیر 18 سال
–       فرزندان بالای 18 سال که به دلیل مشکلات جسمی قادر به تامین زندگی خود نیستند.
–       والدین بالای 65 سال که به شما وابسته بوده و فرزند دیگری ندارند که بتوانند از آنها مراقبت کنند.
برای دریافت این نوع ویزای کشور ایتالیا برای اعضای خانواده خود در اولین قدم شما باید مراحل مربوط به اخذ مجوز Nulla Osta را طی کنید. دقت داشته باشید که این مجوز دارای شش ماه اعتبار است. در ادامه شما باید مراحل زیر را برای دریافت ویزای اعضای خانواده خود به‌منظور مهاجرت به ایتالیا طی کنید:
–       تعیین وقت سفارت با مراجعه به آدرس سایت سفارت یا کنسولگری کشور ایتالیا
–       دریافت فرم درخواست ویزای اقامت طولانی ایتالیا و تکمیل‌کردن آن
–       جمع‌آوری مدارک موردنیاز برای اخذ این نوع ویزای کشور ایتالیا
–       مراجعه به سفارت رسمی کشور ایتالیا یا کنسولگری این کشور در تاریخ و زمان مشخص شده و ارائه مدارک
–       پرداخت هزینه صدور ویزای ایتالیا و قراردادن رسید آن در لیست مدارک موردنیاز برای مهاجرت به کشور ایتالیا
–       شرکت در جلسه مصاحبه حضوری که برگزار می‌شود.
–       انتظار برای پردازش درخواست و صدور ویزا و اقامت کشور ایتالیا
از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای مهاجرت به ایتالیا از این طریق وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       اصل و کپی مدرک Nulla Osta
–       کپی اجازه اقامت و پاسپورت
–       فرم درخواست صدور ویزای کشور ایتالیا که حتما باید با اطلاعات معتبر پر شده باشد.
–       تصاویر در اندازه و ابعاد پاسپورت که دارای پس‌زمینه سفید بوده و تصویر صورت شما به طور مشخص در آن آمده باشد.
–       پاسپورتی که دارای حداقل سه ماه اعتبار بیشتر از اعتبار ویزای شما باشد.
–       انگیزه‌نامه مبنی بر این‌که می‌خواهید اعضای خانواده خود را به همراه خودتان به این کشور بیاورید.
–       مدارک مربوط به روابط خانوادگی که با شخص دارید.
–       رسید پرداخت هزینه صدور ویزا
–       گواهی رزرو بلیت هواپیما
–       کپی شناسنامه و مدارک شخصی

برای مهاجرت به ایتالیا چقدر پول لازم است؟

به‌طورکلی باید به این موضوع دقت داشته باشید که در روش‌های مختلفی که برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد شما باید مبالغ مختلفی را برای مهاجرت به این کشورها پرداخت کنید. هزینه صدور ویزا در هریک از این روش‌ها متفاوت خواهد بود؛ ولی نباید فراموش کنید که این تنها هزینه‌ای نیست که شما باید برای مهاجرت به این کشور پرداخت کنید. به‌عنوان‌مثال اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را دارید حداقل به سرمایه‌ای بین 250 تا 500 هزار یورو نیاز خواهید داشت. این در حالی است که برای مهاجرت تحصیلی به این کشور تنها اثبات این‌که تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از خودتان در این کشور را دارید کافی خواهد بود که به طور میانگین به‌ازای هر ماهی که در این کشور زندگی می‌کنید مبلغی معادل 600 تا 800 یورو کافی خواهد بود. این مسئله در خصوص ویزای کاری کشور ایتالیا نیز صدق می‌کند با این تفاوت که شما باید مبلغ بیشتری را به‌عنوان تمکن مالی خود ارائه دهید که این مبلغ ممکن است بین 1000 تا 2000 یورو در ماه باشد.
درصورتی‌که شما هم در ذهن خود سوالات بیشتری در خصوص این موضوع برایتان به وجود آمده به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری استفاده کرده و از خدمات این موسسه مهاجرتی نهایت بهره را ببرید.

امتیاز مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا چه امتیاز و مزایایی در مقایسه با مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی می‌تواند داشته باشد و چرا باید این کشور را به‌عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کنیم؟ شاید این سوال سوالی باشد که به ذهن بسیاری از افراد رسیده باشد. در این بخش قصد داریم برخی از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به این کشور را بیان کرده و توضیحاتی را دراین‌خصوص در اختیار شما قرار دهیم.
–       یکی از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به این کشور این است که شما شانس بیشتری برای اخذ ویزای خود خواهید داشت؛ چراکه هرساله دولت کشور ایتالیا تعداد زیادی از مهاجران از سراسر دنیا را می‌پذیرد و از طرفی ارتباط خوبی میان دو کشور ایران و ایتالیا وجود دارد که باعث می‌شود تا ایرانیان شرایط ساده‌تری برای دریافت ویزای خود داشته باشند.
–       مزیت بسیار مهم دیگر این است که شرایط زندگی در کشور ایتالیا بسیار خوب و مناسب است و معمولا شما می‌توانید رفاه خوبی را در این کشور تجربه کنید. امکان استفاده از تمامی خدمات اجتماعی ارائه شده توسط دولت این کشور برای افرادی که به کشور ایتالیا مهاجرت کرده‌اند وجود دارد که استفاده از این خدمات نیز به نوبه خود می‌تواند بسیار مفید و سودمند باشد.
–       زمانی که به کشور ایتالیا مهاجرت می‌کنید به شما اجازه داده می‌شود تا در این کشور مشغول به کار شوید و از نظر کاری نیز محدودیتی در این کشور تجربه نخواهید کرد. از طرف دیگر نباید فراموش کنید که سطح درآمد در این کشور بسیار بالاست و به همین علت نیز اکثر مردم رفاه اقتصادی بسیار خوبی دارند.
–       با دریافت ویزای کشور ایتالیا و مهاجرت به این کشور شما اجازه خواهید داشت تا به تعداد زیادی از کشورهای مختلف در سراسر دنیا سفر کنید بدون این‌که نیاز داشته باشید تا ویزای این کشورها را دریافت کنید. همین ویژگی جذاب می‌تواند برای آن دسته از افرادی که علاقه زیادی به مسافرت دارند یک گزینه ایده‌آل باشد.
–       برای مهاجرت به ایتالیا روش‌های مختلفی وجود دارد که هریک از این روش‌ها می‌توانند مناسب شرایط یک شخص خاص باشند. به همین علت زمانی که شما تصمیم به مهاجرت به این کشور می‌گیرید محدودیتی برای انتخاب روش خود نخواهید داشت و می‌توانید بر اساس شرایطی که دارید تصمیم بگیرید که کدام روش می‌تواند جذابیت‌های بیشتری برای شما داشته باشد و به شما کمک کند تا به شکل بهتری مهاجرت کنید.
–       هزینه زندگی در کشور ایتالیا ممکن است در نگاه اول کمی بالا باشد؛ ولی نباید فراموش کرد که شرایط اقتصادی این کشور بسیار خوب بوده و موقعیت‌های شغلی با درآمد بالا نیز در این کشور وجود دارد. همین عامل نیز باعث می‌شود تا تعادل بسیار خوبی از نظر هزینه‌ها و درآمد در این کشور وجود داشته باشد.

مدارک زبان موردنیاز برای مهاجرت به ایتالیا

یکی از مهم‌ترین مدارکی که برای مهاجرت به ایتالیا به آن نیاز پیدا خواهید کرد مدارک مربوط سطح زبان شما است. به‌طورکلی برای مهاجرت به این کشور شما نیازمند مدرک زبان ایتالیایی خواهید بود که در آن باید نمره کافی را دریافت کرده باشید تا مجوز حضور در خاک این کشور به شما داده شود. البته در برخی از شرایط ممکن است شما بتوانید با استفاده از مدرک زبان انگلیسی نیز ویزای کشور ایتالیا را دریافت کنید. به‌عنوان‌مثال اگر ویزای شما ویزای تحصیلی کشور ایتالیا است در برخی از دانشگاه‌ها تنها دوره‌هایی به زبان انگلیسی به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌شود که اگر تصمیم به شرکت در این دوره‌ها داشته باشید می‌توانید از طریق مدرک زبان انگلیسی نیز ویزای خود را دریافت کنید. البته نباید فراموش کنید که همچنان تسلط داشتن به زبان ایتالیایی می‌تواند به شما کمک کند تا زندگی بسیار راحت‌تری را در کشور ایتالیا تجربه کنید.
از طرف دیگر ممکن است شما قصد دریافت ویزای کاری این کشور را نیز داشته باشید و برای این کار تصمیم گرفته باشید که در شرکت‌های بین‌المللی کشور ایتالیا مشغول به کار شوید. در بسیاری از موارد این شرکت‌ها نیز امکانی را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید تنها با در اختیار داشتن مدرک زبان انگلیسی خود نیز مشغول به کارکردن در این کشور شده و ویزای کاری خود را بگیرید. به جز این شرایط شما حتما باید مدرک زبان ایتالیایی داشته باشید یا این‌که بتوانید تسلط خود به این زبان را اثبات کنید. نکته مهم دیگر در خصوص نمره‌ای است که شما باید در این مدرک زبان و آزمون آن دریافت کرده باشید. این نمره نیز به شیوه و روشی که شما قصد استفاده از آن برای مهاجرت به ایتالیا را دارید بستگی خواهد داشت. در برخی از روش‌ها مانند مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری به کشور ایتالیا شما باید نمره بالایی را دریافت کنید و این در حالی است که در برخی روش‌های دیگر مانند مهاجرت از طریق ازدواج دریافت نمره بالا چندان اهمیت خاصی نخواهد داشت.

مدارک لازم برای مهاجرت به ایتالیا

برای مهاجرت به ایتالیا شما نیازمند مدارک مهمی خواهید بود که جز مدارک عمومی برای مهاجرت به شمار می‌آیند و قصد داریم در این بخش به معرفی آنها بپردازیم. دقت داشته باشید که درباره مدارک تخصصی که در هر روش برای مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارند به طور خاص در بخش مربوط به آن روش صحبت کرده و اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دادیم. از جمله مهم‌ترین مدارک عمومی برای مهاجرت به این کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
–       مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه که جز مهم‌ترین مدارکی هستند که شما برای مهاجرت به این کشور نیاز خواهید داشت. دقت داشته باشید که در برخی از مواقع داشتن یک نسخه کپی از این مدارک نیز می‌تواند لازم باشد پس بهتر است که حتما این مدارک را در لیست مدارک خود قرار دهید.
–       علاوه بر مدارک شناسایی شما به پاسپورت معتبر نیز نیاز پیدا خواهید کرد. پاسپورت شما حداقل باید سه ماه بیشتر از اعتبار ویزایی که قصد اخذ آن را دارید اعتبار داشته باشد تا شما بتوانید این پاسپورت را به سفارت کشور ایتالیا تحویل دهید.
–       یکی دیگر از مدارک بسیار مهم مدرک بانکی مبنی بر این است که شما تمکن مالی لازم برای زندگی در کشور ایتالیا را دارید. دقت داشته باشید که این نامه بانکی حتما باید دارای یک نسخه ترجمه شده به زبان ایتالیایی یا انگلیسی نیز باشد تا بتوانید آن را به سفارت کشور ایتالیا ارائه دهید.
–       شما باید یک نامه مبنی بر این‌که سوسابقه کیفری ندارید نیز به لیست مدارک خود اضافه کنید تا از این طریق بتوانید ویزای کشور ایتالیا را دریافت کنید.
–       یک قطعه عکس با پس‌زمینه سفید که دارای ابعاد استاندارد پاسپورت است نیز حتما باید به لیست مدارک شما برای مهاجرت به ایتالیا اضافه شود.
–       درصورتی‌که متاهل هستید حتما باید مدارک مربوط به ازدواج خود را نیز در لیست مدارک موردنیاز برای مهاجرت به کشور ایتالیا قرار دهید. دقت داشته باشید که این شرط تنها برای افرادی که در حال حاضر متاهل هستند صدق می‌کند.
–       آقایانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند حتما باید مدارک مربوط به پایان خدمت یا معافیت خود را نیز به سفارت این کشور تحویل دهند تا بتوانند اقامت و ویزای ایتالیای خود را بگیرند.
–       یکی دیگر از مدارک بسیار مهمی که امروزه برای مهاجرت به کشور ایتالیا به آن نیاز پیدا خواهید کرد مدارک مربوط به‌سلامت پزشکی است. در بیشتر موارد شما برای این‌که بتوانید مجوزهای ورود به خاک کشور ایتالیا را دریافت کنید باید ثابت کنید که مشکل روحی یا جسمی خاصی ندارید. برای این کار نیز باید در آزمایش‌های خاصی شرکت کرده و نامه تاییدیه را از پزشک مربوطه دریافت کنید.
دقت داشته باشید که یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند از مهاجرت شما به ایتالیا جلوگیری کند این است که مدارک شما کامل نباشد. به همین علت نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سعی کنید مدارکی که معرفی کردیم را به‌صورت کامل جمع‌آوری کرده و در اختیار سفارت این کشور قرار دهید تا مشکلی برای مهاجرت به کشور ایتالیا نداشته باشید.

وکیل مهاجرت به ایتالیا

زمانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید بدون شک در مسیر مهاجرت با چالش‌ها و مشکلات زیادی مواجه خواهید شد که در برخی از مواقع ممکن است گمان کنید برطرف‌کردن این مشکلات و چالش‌ها امکان‌پذیر نیست. در این شرایط است که کمک‌گرفتن از یک وکیل مهاجرتی می‌تواند به میزان زیادی برای شما مفید و کاربردی واقع شود و به شما کمک کند تا بتوانید مسیر مهاجرت به ایتالیا را به شکل بهتری طی کرده و نتایج بهتری را نیز دریافت کنید. چنین وکیلی نه‌تنها می‌تواند بهترین مسیر مهاجرت را به شما معرفی کند بلکه می‌تواند با بررسی شرایط شما به شما کمک کند تا مسیری را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن به کشور ایتالیا مهاجرت کنید. البته زمانی که قصد انتخاب یک وکیل مهاجرتی دارید باید به نکات مختلفی دقت و توجه داشته باشید که در ادامه به طور مفصل درباره این نکات و ویژگی‌ها صحبت خواهیم کرد.
از دیگر مزایای بسیار مهمی که استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرتی می‌تواند برای شما داشته باشد این است که چنین وکیلی به شما کمک می‌کند تا بتوانید تمامی مدارک موردنیاز برای مهاجرت را به طور دقیق جمع‌آوری کنید و در طول روند مهاجرت با چالش جدی در این زمینه مواجه نشوید. از طرف دیگر این وکلا معمولا اطلاعات دقیقی را درباره مسیر دقیقی که شما باید برای مهاجرت طی کنید در اختیارتان قرار خواهند داد که این مسئله نیز بدون شک می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید به آن دقت داشته باشید این است که حتما باید سعی کنید وکیلی انتخاب کنید که تجربه کافی در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی داشته باشد. وکلایی که تجربه بیشتری دارند معمولا با جزئیات مهاجرت به این کشورها نیز بیشتر آشنا هستند و می‌توانند راهکارهای مفیدی را در اختیار شما قرار دهند. آشنایی با حقوق و قوانینی که در زمینه مهاجرت به ایتالیا وجود دارد عامل مهم دیگری است که باید در زمان انتخاب چنین وکیل مهاجرتی به آن دقت و توجه داشته باشید. ویژگی مهم دیگری که باید مدنظر قرار دهید مسئله هزینه استفاده از خدمات چنین وکیلی است. بدون شک تمامی افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند به دنبال این هستند تا بتوانند هزینه‌های مهاجرت خود را تا حد ممکن کاهش دهند که برای این کار مسئله هزینه دریافت خدمات مشاوره نیز باید در نظر گرفته شود.
خوشبختانه امروزه موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری یکی از بهترین موسساتی است که خدمات وکیل مهاجرتی به کشور ایتالیا را به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از خدمات آن می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات مشاوره را دریافت کرده و از این خدمات نهایت بهره را ببرید.

راحت‌ترین راه مهاجرت به ایتالیا

اکثر افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند معمولا به دنبال این هستند تا بتوانند راحت‌ترین راه مهاجرت به این کشور را پیدا کنند و از این طریق بتوانند در زمان خود صرفه‌جویی کرده و مشکلات کمتری را در طول مسیر مهاجرت به این کشور تجربه کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید به این نکته دقت داشته باشید که راحت‌ترین روش مهاجرت به ایتالیا بر اساس شرایط شما مشخص خواهد شد. برای آن دسته از افرادی که سرمایه کافی برای مهاجرت دارند بدون شک سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند یک گزینه ایده‌آل باشد که به آنها کمک می‌کند تا حتی اقامت دائم خود را نیز در کمترین زمان ممکن و بدون کمترین دردسری دریافت کنند. از طرف دیگر اگر شما تخصص خاصی دارید یا این‌که دانشجوی قوی هستید به ترتیب ویزاهای کاری و تحصیلی کشور ایتالیا می‌تواند از جمله روش‌های جذابی باشد که می‌توانید از آن برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید.
یکی دیگر از مسائل بسیار مهمی که باید در خصوص پیداکردن راحت‌ترین روش برای مهاجرت به کشور ایتالیا به آن دقت داشته باشید این است که راحت‌ترین روش صرفا به معنی بهترین روش نخواهد بود. در بسیاری از مواقع بهترین روش روشی است که به شما کمک کند تا بتوانید اقامت دائم خود را نیز دریافت کنید. روش ساده دیگری که برای مهاجرت به کشور ایتالیا وجود دارد مهاجرت از طریق ازدواج است. البته این روش مانند سرمایه‌گذاری روشی نیست که چندان بتوانید روی آن سرمایه‌گذاری کرده و مطمئن  باشید که از این طریق می‌توانید ویزای خود را بگیرید؛ ولی به‌هرحال با استفاده از این روش نیز معمولا می‌توان اقدام به مهاجرت به ایتالیا کرد.

فرم ثبت‌نام مهاجرت به ایتالیا

برای مهاجرت به ایتالیا شما باید یک فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید که نمونه این فرم را می‌توانید از طریق سایت ما دانلود کرده و آن را تکمیل کنید. دقت داشته باشید که در این فرم شما حتما باید تلاش کنید تا اطلاعات درست و معتبری را وارد کنید. واردکردن اطلاعات درست در این فرم باعث می‌شود تا شما در مسیر مهاجرت به کشور ایتالیا با مشکل خاصی مواجه نشوید و درخواست صدور ویزای شما نیز رد نشود. پس پیشنهاد ما به شما این است که حتما سعی کنید در زمان پرکردن این فرم دقت و توجه لازم را داشته باشید.

سوالات پرتکرار

در این بخش قصد داریم به برخی از پرتکرارترین سوالاتی که ممکن است در خصوص مهاجرت به ایتالیا برای شما هم به وجود آمده باشد پاسخ دهیم.

چگونه بهترین مسیر برای مهاجرت خود را مشخص کنیم؟
برای این کار به شما پیشنهاد می‌کنیم در اولین قدم شرایط خود را به طور دقیق مشخص کرده و سپس از یک وکیل مهاجرتی یا یک موسسه مهاجرتی کمک بگیرید تا بتوانید با بررسی دقیق شرایطی که دارید بهترین گزینه را از میان گزینه‌های موجود برای مهاجرت به کشور ایتالیا انتخاب کنید.

آیا هزینه مهاجرت به ایتالیا زیاد است؟
خیر هزینه مهاجرت به این کشور در مقایسه با سایر کشورهایی که در حال حاضر همین سطح از امکانات را برای شما فراهم می‌کنند بسیار مناسب‌تر است؛ ولی به‌هرحال نباید فراموش کنید که به علت بالارفتن قیمت ارز در داخل ایران همین مقدار هزینه نیز ممکن است برای بسیاری از افراد هزینه بسیار زیادی به شمار بیاید.

آیا پس از مهاجرت امکان تمدید دائم اقامت نیز وجود دارد؟
بله زمانی که شما وارد خاک کشور ایتالیا می‌شوید این اجازه به شما داده می‌شود تا درخواست خود را برای تمدید اقامت و البته دریافت اقامت دائم و شهروندی این کشور ارسال کنید. البته معمولا شما باید بین 3 تا 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید تا بتوانید مراحل مربوط  به اخذ شهروندی و اقامت دائم را دنبال کنید.

آیا زندگی در ایتالیا راحت است؟
کشور ایتالیا از نظر فرهنگی یکی از کشورهای بسیار جذاب برای زندگی به شمار می‌آید. مردم این کشور معمولا ارتباط خوبی با مهاجرانی که وارد خاک ایتالیا می‌شوند دارند و همین مسئله نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید زندگی خوب و راحتی را در این کشور تجربه کنید. از طرف دیگر نباید فراموش کنید که با مهاجرت به این کشور شما می‌توانید رفاه اقتصادی بسیار خوبی نیز داشته باشید.

آیا با مهاجرت به ایتالیا امکان کارکردن در این کشور را خواهیم داشت؟
بله در اکثر روش‌هایی که امروزه برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد این اجازه به شما داده می‌شود که بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید. البته در برخی از این روش‌ها مانند مهاجرت تحصیلی ممکن است مدت‌زمانی که شما اجازه کارکردن در این کشور را دارید کمی محدود شود؛ ولی به‌هرحال نباید فراموش کنید که اجازه کار در این کشور را خواهید داشت.

آیا مراحل مهاجرت به ایتالیا سخت است؟
خیر درصورتی‌که شما بتوانید این مراحل را به‌صورت کاملا اصولی و گام‌به‌گام طی کنید هیچ مشکلی در طول مسیر مهاجرت به کشور ایتالیا برای شما به وجود نخواهد آمد و می‌توانید به بهترین شکل ممکن به این کشور مهاجرت کنید. دریافت خدمات مشاوره در این زمینه نیز بدون شک می‌تواند تاثیر زیادی روی این موضوع داشته باشد.

آیا با مهاجرت به ایتالیا امکان اخذ ویزای همراه نیز وجود دارد؟
بله در بیشتر مواقع دولت کشور ایتالیا شرایطی را فراهم کرده تا افراد بتوانند پس از مهاجرت به ایتالیا ویزای همراه را نیز برای اعضای خانواده خود دریافت کرده و از این نظر مشکلی نداشته باشند. البته نباید فراموش کنید که برای دریافت ویزای همراه شما نیازمند این خواهید بود که بتوانید تمکن مالی خود برای حمایت از اعضای خانواده‌تان را اثبات کنید.

آیا امکان ردشدن درخواست مهاجرت و ویزا وجود دارد؟
بله درصورتی‌که مدارک ارائه شده توسط شما به سفارت این کشور کامل نباشد یا این‌که مشکلی در اطلاعات ارائه شده توسط شما وجود داشته باشد یا شرایط مهاجرت به کشور ایتالیا را رعایت نکرده باشید درخواست صدور ویزا و اقامت این کشور رد خواهد شد و شما پس از حل مشکل باید تمامی این مراحل را دوباره طی کنید تا بتوانید ویزا و اقامت کشور ایتالیا را دریافت کنید.

در صورت ردشدن درخواست ویزا و مهاجرت چه اقداماتی انجام دهیم؟
در اولین قدم شما باید تلاش کنید تا نامه‌ای که در خصوص ردشدن درخواست شما برایتان ارسال شده است را بادقت مطالعه کرده و به طور دقیق متوجه شوید که به چه دلیل درخواست شما رد شده است. در گام بعدی شما باید با کمک یک وکیل مهاجرتی مشکلی که در این مسیر وجود داشت را شناسایی و برطرف کرده و تمامی مراحل اخذ ویزا و مهاجرت را دوباره طی کنید.

آیا برای مهاجرت به ایتالیا به مدرک زبان نیاز داریم؟
بله البته در برخی از مواقع نیز ممکن است شما بتوانید بدون دریافت مدرک زبان به این کشور مهاجرت کنید؛ ولی در بیشتر مواقع شما نیازمند مدرک زبان خواهید بود. بهتر است که مدرک زبان شما مدرک زبان ایتالیایی باشد تا با مشکل خاصی در طول روند مهاجرت مواجه نشوید؛ ولی نباید فراموش کنید که در برخی از شرایط خاص امکان مهاجرت با استفاده از مدرک زبان انگلیسی نیز برای شما وجود خواهد داشت.

سخن پایانی

مهاجرت به ایتالیا دارای روش‌های مختلفی است که هریک از این روش‌ها دارای شرایط و مزایای مخصوص به خود هستند. زمانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید باید تلاش کنید تا بهترین مسیر را برای این کار انتخاب کنید. انتخاب مسیر درست برای مهاجرت به کشور ایتالیا نه‌تنها می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و دردسرهای شما برای مهاجرت کمک کند بلکه می‌تواند به شما کمک کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن مسیر مهاجرت را طی کرده و نتیجه بهتری را بگیرید. برای این کار شما می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای که امروزه توسط موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری به شما ارائه می‌شود استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات این موسسه مهاجرتی می‌توان به مواردی مانند کاهش هزینه‌های مهاجرت، دریافت نتیجه بهتر و سریع‌تر در مسیر مهاجرت، پاسخگویی به سوالات شما و البته حل مشکلات و چالش‌های پیش روی شما در مسیر  مهاجرت اشاره کرد. برای استفاده از این خدمات کافی است که همین حالا با مجموعه ما تماس گرفته یا این‌که فرمی که در این صفحه قرار دارد را پر کنید تا بتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

این مطلب برای شما مفید بود؟

به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

اولین کسی باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهد!

اشتراک گذاری در:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا