دسته‌بندی مطالب

آخرین مطالب

لوگو قوتر

موسسه مهاجرتی دکتر مهرآیین مخبری

لوکیشن

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه،  طبقه ۹، واحد ۲

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
تحصیل آنلاین در کانادا

تحصیل آنلاین در کانادا

آخرین بروزرسانی: 8 خرداد 1402

یادگیری از راه دور فرصتی عالی برای ارتقاء مهارت و تبدیل شدن به یک کارمند مطلوب است. اما اگر به شما بگوییم که پرطرفدارترین دانشگاه‌های جهان دوره‌های آنلاین را به صورت رایگان ارائه می‌دهند چه می‌شود به طور حتم خوشحال خواهید شد. تحصیل آنلاین در کانادا به پیشرفت و ارتقاء شغلی شما کمک شایانی خواهد کرد.

دانشگاه‌های کانادا دوره‌های آنلاین رایگان را برای همه دانشجویان و متخصصان شاغل ارائه می دهند. این دوره ها در زمینه هایی مانند مهندسی، کدنویسی، مدیریت بازرگانی و مدیریت منابع انسانی در دسترس هستند. البته لازم به ذکر است که همه دوره‌های تحصیلی آنلاین ارائه شده رایگان نیستند و برای برخی دوره‌های رایگان هم در پایان برنامه برای اخذ گواهینامه بایستی هزینه پرداخت کنید.

کانادا به دلیل سیستم آموزش عالی در سطح جهانی، دانشگاه های معتبر با قابلیت استخدام فارغ التحصیلان بالا و هزینه های زندگی و شهریه کمتر در مقایسه با سایر کشورها شناخته شده است. در این مقاله پیرامون طول دوره آموزش‌های ارائه شده، هزینه‌ها و نوع برنامه‌های آموزشی مطالب مفیدی بدست خواهید آورد که به شما در ادامه مسر کمک خواهد نمود.

فهرست مطالب:

چرا تحصیل آنلاین در کانادا را انتخاب کنیم؟

کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی است. تعدا بسیاری از دانشجویان بین المللی هر ساله برای تحصیل به کانادا می آیند. داوطلبانی که هنوز نتوانسته‌اند به کانادا برای تحصیل مهاجرت کنند، با ثبت نام در دوره‌های تحصیل آنلاین در کانادا ارائه شده توسط یک مؤسسه کانادایی و دریافت گواهینامه همراه با دوره پس از اتمام برنامه، می‌تواند گزینه تحصیلی بسیار خوبی برای این دسته از دانشجویان بین المللی باشد.

تحصیل آنلاین در کانادا در چه دانشگاه‌هایی امکان پذیر است؟

دانشگاه‌های ذکر شده در زیر مدارک تحصیلی آنلاین را برای دانشجویان از راه دور ارائه می دهند. آن‌ها از سیستم مدیریت یادگیری استفاده می کنند تا دانشجویان خود را با دادن تکالیف درگیر کنند. اگر به دنبال مدارسی در کانادا هستید که دوره‌های آنلاین رایگان را همراه با گواهی ارائه می‌دهند، موسسات زیر حتما بررسی نمایید.

طول دوره تحصیل آنلاین در کانادا چقدر است؟

دوره‌های آنلاین تحصیلی در کانادا شامل مدت زمان‌های مختلفی هستند. برخی از این دوره‌های آنلاین ممکن است در کمتر از پنج هفته تمام شوند، در حالی که برخی برنامه شامل یک دوره یک ساله می‌باشند. یک برنامه آنلاین معمولی 8 هفته طول می کشد، اما بسته به نوع برنامه تحصیلی و دوره ارائه شده ممکن است تا 10 هفته نیز طول بکشد. از سوی دیگر برخی از موسسات که در برنامه‌های صدور گواهینامه آنلاین تخصص دارند، دوره‌های پنج هفته ای ایجاد و ارائه نموده‌اند.

تحصیل آنلاین در کانادا

باید بدانید که مدت دوره های آنلاین شما کاملا تحت کنترل و اختیار شماست. برای مثال بیشتر مربیان و مدرسان تکالیف خود را قبل از شروع برنامه ارسال می کنند، بنابراین اگر قرار است دوره‌ای هشت تا نه هفته طول بکشد، می توانید هر زمان که خواستید کار را تمام و ارسال کنید.

هزینه تحصیل آنلاین در کانادا چقدر است؟

بسیاری از دوره های آنلاین در کانادا رایگان هستند، با این حال، گواهی ممکن است هزینه اضافی باشد. این بدان معنی است که می توانید سخنرانی های ویدیویی را تماشا کنید، در انجمن های گفتگو شرکت کنید و مطالب دوره را به صورت رایگان بخوانید. با این حال، گواهینامه های دولتی آنلاین رایگان در کانادا وجود دارد.

بسیاری از دوره های گواهی آنلاین در کانادا به صورت اشتراک ماهانه در دسترس هستند که از 39 تا 79 دلار در ماه متغیر است. اکثر آنها یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه ارائه می دهند که پس از آن هزینه از شما دریافت می شود. در صورت لغو دوره آزمایشی رایگان هزینه‌ای از شما دریافت نمی شود. هزینه‌ها برای برنامه‌ها و گرایش‌های فردی متفاوت است. قیمت ها معمولاً با کلیک بر روی دکمه “ثبت نام” در سمت چپ صفحه اطلاعات دوره نمایش داده می شوند.

معرفی 8  دوره برتر برای تحصیل آنلاین در کانادا

در کانادا چندین دوره آنلاین رایگان وجود دارد. برای دریافت مدرک رایگان از دوره‌های آنلاین در کانادا، فرد به راحتی آنچه را که به آن علاقه دارد یا دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب می کند و شروع به کار می کند. در ادامه لیستی از این دوره‌ها برای شما آورده شده است:

طول دوره آموزشی نام دانشگاه دوره آموزشی
6 هفته University of British Columbia   دوره های مهندسی نرم افزار
7 هفته University of British Columbia دوره کدنویسی
3 هفته The University of Winnipeg برنامه مدیریت منابع انسانی
5 ماه University of Toronto برنامه تحلیل جنسیت
15 ساعت University of Alberta دیرینه زیست شناسی دایناسور
32 ساعت University of Toronto هنر و علم روابط: درک نیازهای انسان
6 هفته University of British Columbia دوره اساس کسب و کار
21 ساعت University of Alberta برنامه بومیان کانادا

دوره های مهندسی نرم افزار بخشی از برنامه MicroMasters در توسعه نرم افزار است. توضیح می‌دهد که چگونه تیم‌ها سیستم‌های نرم‌افزاری چند نسخه‌ای را ایجاد، آزمایش و نگهداری می‌کنند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مفاهیم مهندسی نرم افزار را در طیف گسترده ای از سیستم های نرم افزاری در مقیاس بزرگ به کار ببرید. توسعه چابک، برنامه نویسی REST و Async، مشخصات نرم افزار، طراحی، بازسازی و اطلاعات در این دوره پوشش داده شده است.

تحصیل آنلاین در کانادا

دوره کدنویسی برنامه Simple Data توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا از طریق EdX ارائه شده است. خواهید فهمید که چگونه برنامه‌های آزمایش شده و با قابلیت بهبود آسان بنویسید که شما را برای تسلط بر هر زبان برنامه نویسی آماده می کند. برای درخواست صدور گواهینامه آنلاین EdX باید بتوانید به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

برنامه مدیریت منابع انسانی یکی از برترین برنامه‌های گواهی آنلاین رایگان کانادا است. این جنبه های سنتی مدیریت منابع انسانی را با نیازهای تجاری و ارتباطی ترکیب می کند. اساساً، برنامه خروجی‌های دانش خود را با استانداردهای شناخته شده صنعت و بهترین عملکرد حرفه ای مطابقت می‌دهد.

توانایی های تجزیه و تحلیل جنسیت خود را در یک گزارش پروژه یادگیری کاربردی آزمایش خواهید کرد که شما را در کل فرآیند ایجاد راه حل های جدید با استفاده از بینش های مبتنی بر جنسیت راهنمایی می کند. شما هم به داده های کمی و هم به داده های کیفی نگاه می کنید، نمونه های اولیه را با استفاده از تکنیک های طراحی انسان محور پیشرفته می سازید و برای پیاده سازی در یک سازمان، بازار یا جامعه برنامه ریزی می کنید.

دیرینه زیست شناسی دایناسور یک دوره 12 درسی است که به دانشجویان درک کاملی از دایناسورهای غیر پرنده می دهد. آناتومی، تغذیه، حرکت، رشد، سازگاری های محیطی و رفتاری، خاستگاه و انقراض از جمله موضوعاتی است که مورد بحث قرار گرفته است. موزه‌ها، آزمایشگاه‌های آماده‌سازی فسیل، و مکان‌های حفاری درباره همگی درس‌هایی را ارائه داده می‌شود.

دوره هنر و علم روابط شرکت کنندگان را با اصول اساسی سیستم یادگیری و توسعه استراتژی ها و مهارت ها (SSLD) و همچنین کاربرد آنها در روابط روزمره و مفاهیم پیشرفته برای افرادی که در بخش های مددکاری اجتماعی و مراقبت های بهداشتی کار می کنند، آشنا می‌کند. همچنین برخی از ایده‌ها و روش‌های اساسی عمل SSLD و همچنین مطالعات موردی مدیریت روابط را پوشش می‌دهد.

دوره اساس کسب و کار به شما می‌آموزد که چگونه یک شرکت را به اجزاء و عملیات کلیدی آن تقسیم کنید، چگونه اختلال در یک صنعت رخ می دهد، اصول پویایی رقابتی صنعت، سواد صورت های مالی، و چگونگی ارتباط بین عملکردهای مختلف کسب و کار را به شما آموزش می‌دهد.

درباره دوره‌های تحصیل آنلاین در کانادا همراه با اخذ گواهینامه

به طور کلی گذراندن دوره‌های آنلاین یکی از راه‌های یادگیری چیزهای جدید و رونق شغلی ما خواهد بود. گذراندن دوره‌های آنلاین می تواند به شما کمک کند تا حرفه خود را ارتقا دهید و متخصص‌تر شوید. این دوره‌ها می‌توانند باعث ارتقای شغلی جدیدی در محل کار شما گردد. کانادا یکی از کشورهای جهان است که همواره در ارائه آموزش با کیفیت برای دانشجویان بومی و بین المللی جایگاه رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داده است. دوره های آنلاین ارائه شده در این کشور نیز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و زندگی هرکسی را می‌تواند به شدت بهبود بخشد.

تحصیل آنلاین در کانادا

بنا به دلیل بسیاری تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی که برای تحصیل به کشور اعزام می شوند، برخی از دانشجویان در نهایت در هیچ یک از دانشگاه های کانادا پذیرش نخواهند شد. در این صورت دانشجویان می‌توانند زمان خود را به حداکثر برسانند و دوره‌های آنلاین را برای بهبود خود بگذرانند. در برخی موارد این دوره‌های آنلاین با اخذ گواهینامه می توانند حتی به عنوان شرایط فرصت شغلی عمل کنند.

StayInformedGroup.com یکی از پلتفرم‌های آنلاین است که متعهد به ارائه اطلاعات ضروری به دانشجویان درباره فرصت‌های آنلاین و دوره‌های آنلاین است که می‌توانند برای بهبود خود و افزایش شانس خود برای آموزش پیشرفته شرکت کنند.

12 دوره تحصیل آنلاین در کانادا

گذراندن دوره‌های انفرادی می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا اهداف بلندمدت خود را بدون محبوس شدن در یک دوره آموزشی رسمی دنبال کنند. این انعطاف‌پذیری می‌تواند تناسب بهتری با تعهدات شغلی و خانوادگی ایجاد کند و در عین حال به افراد اجازه دهد تا اهداف خود را دنبال کنند. دانشجویانی که به دنبال کارشناسی ارشد هستند به طور کلی یک تا دو سال را در مطالعه پیشرفته رشته انتخابی خود می گذرانند. این برنامه پس از دریافت مدرک لیسانس گرفته می‌شود و زمینه‌های تحصیلی موجود شامل علوم، حقوق، فناوری، امور مالی، علوم اجتماعی و هنر است.

زبان دوره زمان دوره مکان موسسه نام موسسه دوره آنلاین
انگلیسی 36 ساعت Toronto Adler CBT آنلاین (درمان شناخت رفتاری)
انگلیسی Vancouver The MBA Tour

MBA Tour

انگلیسی 6 هفته Toronto Rotman School of Management at the University of دوره آینده پرداخت
انگلیسی Waterloo Perimeter Institute کیهان شناسی
انگلیسی 30 ساعت Toronto your Digital Marketing Academy

 

کارشناس معتبر دیجیتال مارکتینگ (CDMP)
انگلیسی 168 ساعت Montreal The TEFL Academy دوره TEFL
انگلیسی 6 هفته Toronto Rotman School of Management at the University of Toronto دوره رهبری مراقبت های بهداشتی
انگلیسی 6 هفته Toronto Rotman School of Management at the University of Toronto دوره رهبری سازمانی
انگلیسی 6 هفته Toronto Rotman School of Management at the University of Toronto دوره زنان در رهبری
انگلیسی Waterloo Perimeter Institute

 

فیزیک آماری
انگلیسی 10 ساعت Toronto your Digital Marketing Academy دوره بازاریابی اینستاگرام و فیسبوک
انگلیسی 30-40 ساعت your Digital Marketing Academy Toronto اساس بازاریابی دیجیتالی و سوشال مدیا

سخن پایانی

تحصیل آنلاین در کانادا فرصت بسیار خوبی برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که می‌خواهند در زمینه تحصیلی و شغلی خود ارتقاء داشته باشند و همچنین امکان تحصیل در خارج از کشور و تامین هزینه‌های زندگی و تحصیلی را در کشور‌های خارجی ندارند، فراهم نموده است. همچنین ارائه دوره‌های رایگان در موسسات و دانشگاه‌های برتر کانادا که همگی از سطح کیفیت آموزشی بسیار بالایی برخوردار هستند، بسیار انگیزش بخش بوده است. در نهایت با شرکت در دوره‌های آنلاین موسسات کانادا در زمینه کاری خود متخصص‌تر خواهید شد.

سوالات متداول

[toggle title=”آیا همه دوره‌های آنلاین در کانادا رایگان هستند؟” state=”close”]خیر، اما تعداد بسیار زیادی از دوره‌های آنلاین در کانادا رایگان هستند، اما برای دریافت گواهینامه باید هزینه بپردازید.[/toggle]

[toggle title=”هزینه دوره‌های گواهی آنلاین در کانادا به صورت اشتراک ماهانه چقدر است؟” state=”close”]بسیاری از دوره‌های گواهی آنلاین در کانادا به صورت اشتراک ماهانه در دسترس هستند که از 39 تا 79 دلار در ماه متغیر است.[/toggle]

[toggle title=”تحصیل آنلاین در کانادا معمولا چند هفته طول می‌کشد؟” state=”close”]بسته به دوره ارائه شده متفاوت است اما یک برنامه آنلاین معمولی 8 هفته زمان می‌برد.[/toggle]

[toggle title=”اطلاعات دوره‌های آنلاین را از کدام وبسایت می‌تواند دریافت کرد؟” state=”close”]برای آگاهی بیشتر از برنامه دوره‌های آنلاین و جزئیات آن به StayInformedGroup.com مراجعه کنید.[/toggle]

[toggle title=”آیا پس از اتمام دوره‌های تحصیلی آنلاین می‌توان مدرک آن را نیز گرفت؟” state=”close”]بله بسیاری از این دوره‌ها همراه با اعطای گواهینامه هستند.[/toggle]

[toggle title=”تحصیل آنلاین در کانادا در چه زمینه‌هایی امکان پذیر است؟” state=”close”]زمینه‌های تحصیلی موجود شامل علوم، حقوق، فناوری، امور مالی، علوم اجتماعی و هنر می‌شود.[/toggle]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا